|
|
کدخبر: ۱۶۶۵۲۸

سرمربی تیم واترپلو نفت و گاز امیدیه:

تیم واترپلو نفت و گاز امیدیه قهرمان مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور جواز حضور در مسابقات جام باشگاه های آسیا را در اختیار دارد.

رضا جعفری در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراناظهار داشت: تمریناتمان را برای حضور درمسابقات باشگاه های آسیا دنبال می کنیم با توجه به این که هم اکنون تمرینات تیم ملی درتهران زیر نظر مولر دنبال می شود به همین ما هم اکنون از حضور ملی پوشان خود درتمرین محروم هستیم.

سرمربی تیم واترپلو نفت و گاز امیدیه گفت: با توجه به اینکه هم بازیکنان تیم نفت و هم تیم ملی در حال حاضر تمرینات آمادگی عمومی را سپری می کنند عدم حضورشان درتمرینات ما طعمه ای به روند برنامه های تمرینی ما نمی زند ولی درزمان اعزام در صورتی که این مهره های کلیدی همراهمان در مسابقات جام باشگاه های آسیا نباشند ضربه بزرگی به تیم ما وارد می شود.

وی یادآور شد: خوشبختانه مسئولان فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو در تمامی موارد نهایت همکاری را با تیم ها را داشته اند به طور قطع در این خصوص هم تصمیمی خواهند گرفت که مشکل ما در خصوص همراهی ملی پوشانمان درمسابقات جام باشگاه های آسیا حل شود و دغدغه ای از این بابت نداشته باشیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر