|
|
کدخبر: ۱۶۷۱۸۴

لیگ جهانی والیبال

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم ملی والیبال لهستان از دنیای بازیگری بازنشسته شد!

به گزارشخبرگزاری تسنیم، دریافت کننده فرانسوی تیم والیبال «بلچاتو» لهستان به صورت رسمی از دنیای بازیگری بازنشسته شد اما همچنان با والیبال آن هم در بالاترین سطح ممکن مرتبط خواهد بود.

استفان آنتیگا، ملی پوش تیم فرانسه و دریافت کننده تیم بلچاتو لهستان، فصل جاری لیگ لهستان، پلاس لیگا را با قهرمانی به پایان رساند. جالب اینکه او مدتی قبل جایگزین آندره آناستازی در پست سرمربیگری تیم ملی لهستان شد.

بلچاتو برای پنجمین سال متوالی قهرمان پلاس لیگا شد و آنتیگا هم عملکرد خوبی در تیمش داشت. وی در این باره گفت: این یک پایان خوب و رویایی برای من بود.

البته سرمربی جوان تیم ملی لهستان علاوه بر کسب ۵ عنوان قهرمانی در لیگ لهستان، ۷ قهرمانی در لیگ فرانسه، ۲ قهرمانی در اسپانیا، یک قهرمانی و ۲ مقام سومی در جام قهرمانی باشگاه های اروپا و همچنین در رده ملی، ۲ نایب قهرمانی اروپا، یک مدال برنز قهرمانی جهان و یک نایب قهرمانی لیگ جهانی را نیز در کارنامه خود دارد.

تیم ملی لهستان در لیگ جهانی والیبال با ایران، برزیل و ایتالیا هم گروه است. تیم ملی ایران در روزهای ششم و هشتم تیر در تهران میزبان تیم ملی لهستان و در روزهای ۱۳ و ۱۵ تیر ماه میهمان شاگردان استفان آنتیگا در لهستان است.

انتهای پیام /

ارسال نظر