|
|
کدخبر: ۱۶۷۱۹۶

تعجب رئیس فدراسیون فوتبال از اظهارات سرمربی تیم ملی

خبرگزاری تسنیم: با اظهارات جدید سرمربی تیم ملی فوتبال به نظر می رسد علی کریمی بختی برای دعوت به تیم ملی فوتبال نخواهد داشت.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، علی کفاشیان در واکنش به ابراز نگرانی سرمربی تیم ملی فوتبال اظهار داشت: فدراسیون یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان هزینه اردوی تیم ملی در آفریقای جنوبی کرده و حامی لباس تیم ملی هم البسه مورد نیاز تیم ملی را رایگان برای ما فرستاده و مشکلی برای تامین البسه مورد نیاز ما ندارد.

وی افزود: تعجب می کنم که چرا کی روش به یکباره بحثالبسه تیم ملی را پیش کشیده است. هزینه اردوی اتریش ما هم یک میلیارد و نیم است که با کمک وزارت ورزش و جوانان تامین شده و ما در مورد اظهاراتی که سرمربی تیم ملی فوتبال داشته در کمیته فنی صحبت کرده و از کی روش توضیح خواهیم خواست.

رئیس فدراسیون فوتبال که میهمان تلفنی برنامه ۹۰ بود، درباره ناراحتی کی روش از نیامدن به موقع بازیکنان برخی باشگاه ها به اردوی تیم ملی هم خاطرنشان کرد: به تمامی باشگاه ها نامه رسمی دادیم تا بازیکنان خود را در اختیار بگذارند اما سپاهان و استقلال بازیکنان خود را ندادند. ضمن اینکه کادر فنی تیم ملی هم می توانست در این باره با سرمربیان باشگاه هماهنگی کرده و موضوع را با تفاهم حل کند.

انتهای پیام /

ارسال نظر