|
|
کدخبر: ۱۶۷۲۰۲

اعضای هیئت مدیره را زیاد نمی شناسم

خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: با علی دایی جلسه داشتم و برای فصل آینده در خدمت او هستیم.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، علیرضا رحیمی درباره وضعیت سرمربی پرسپولیس گفت: دوشنبه شب با علی دایی جلسه داشتم و طی صحبت هایی که شد فصل آینده هم در خدمت او هستیم.

وی در مورد انتقادهای پیشکسوتان پرسپولیس از جمله حمید درخشان به اینکه یک سپاهانی مدیرعامل پرسپولیس شده، اظهار داشت: اگر این اظهارات درخشان با فوتبال حرفه ای دنیا یکسان است حرفی ندارم. همیشه گفته ام که پرسپولیس، استقلال و سپاهان سرمایه های فوتبال ایران هستند، ضمن آنکه پرسپولیس و سپاهان ریشه مشترک شاهینی دارند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بار دیگر نسبت به توانایی در پرداخت بدهی های این باشگاه ابراز اطمینان کرد و در مورد اینکه گفته حتی اگر شفاهی به فردی قولی داده شده آن را عملی می کند، تصریح کرد: ما با ورزشکاران سر و کار داریم و ورزشکار دروغ نمی گوید.

رحیمی درباره اینکه با برخی بازیکنان پرسپولیس مانند بنگر در زمان مدیریتش در سپاهان اختلاف نظر داشته هم یادآور شد: من ورزشکار بودم و اخلاق ورزشکاری دارم بنابراین هیچ مشکلی بین ما نخواهد بود و این مسائل فراموش شده است.

وی که با برنامه تلویزیونی ۹۰ گفت و گو کرد، در مورد نسبت فامیلی مونسان عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با حسن روحانی رئیس جمهوری ایران، ابراز بی اطلاعی کرد و گفت: شناخت زیادی از اعضای هیئت مدیره ندارم اما در طی جلسات دو روز اخیر آنها اطلاعات بسیار خوبی را مطرح کردند و با فوتبال غریبه نیستند.

انتهای پیام /

ارسال نظر