|
|
کدخبر: ۱۶۷۳۲۳

اعضای هیئت مدیره پرسپولیس از سوی وزارت ورزش و جوانان انتخاب شدند.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، معرفی اعضای هیئت مدیره پرسپولیس بهانه ای شد تا بیوگرافی این اعضا را مورد بررسی قرار دهیم.

** محمد ابراهیم کاظم پور

محمد ابراهیم کاظم پور به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره پرسپولیس انتخاب شده است.

کاظم پور متولد سال ۱۳۴۵ در تهران سوابق مدیریتی متعددی دارد. وی مدیرعاملی و ریاست هیات مدیره تولید مسکن بنیاد مستضعفان، مدیر عاملی شرکت بین المللی توسعه ساختمان، مدیر عاملی و عضویت در هیات مدیره هلدینگ بهمن را دارا بوده است.

حسین کاظم پور اردبیلی وزیر بازرگانی در دولت محمد رجایی، معاون اقتصادی وزارت امور خارجه در دولت میر حسین موسوی، معاون وزیر نفت این دولت هم بوده است پانزده سال نماینده ایران در اویک، عضو هیات مدیره شرکت ملی نفت بوده است.

حسین کاظم پور فارغ التحصیل مدرسه عالی بازرگانی است قبل از انقلاب ۵۷ تحصیلات خود را در رشته ام بی ای در آمریکا به پایان رساند.

** دکتر محمدزاده مهر

محمدزادمهر دندانپزشک و یکی از پیشکسوتان پرسپولیس هم به عنوان عضو هیئت مدیره جدید پرسپولیس انتخاب شده است.با اینکه زادمهر در آمریکا به سر می برد اما وزارت ورزش وی را به عنوان عضو هیئت مدیره انتخاب کرده است.

حمید استیلی، زادمهر را به وزارتخانه معرفی کرده است.

وی با دایی زیاد خوب نیست باید دید که این اختلاف باعثجدایی دایی می شود یا نه.

** علی اصغر مونسان

علی اصغر مونسان در رشته مهندسی عمران از دانشگاه فارغ التحصیل شد، معاون اجرایی شرکت مانا، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، عضویت در هیئت مدیره و معاون اجرایی شرکت دی، بنیاد مستضعفان، مسئولیت اجرایی در فاز اول منطقه پارس جنوبی و منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس عضو هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آتی ساز، بنیاد مستضفعان و مدیر عامل سازمان مهندسی عمران جزو سوابق اجرایی این عضو هیات مدیره پرسپولیس است.

** مصطفی سلیمی

مصطفی سلیمی دارای لیسانس شیمی دانشگاه تهران، فوق لیسانس مدیریت و دکتر محیط زیست است.

وی اکنون شهردار منطقه ۲۱ است. مسئول ارزشیابی و کنترل عملکرد وزارت کشور، مسئول رسیدگی به شکایات وزارت کشور و مدیرکل حراست شهرداری تهران هم جزو سوابق اجرایی سلیمی است.

** حمیدرضا استیلی

حمیدرضا استیلی یکی از پیشکسوتان پرسپولیس و سرمربی سابق این تیم به عنوان عضو هیئت مدیره پرسپولیس انتخاب شد.استیلی رابطه خوبی با وزیر ورزش و جوانان دارد و از همان اول هم انتخابش به عنوان عضو هیئت مدیره قطعی شده بود.

** حمیدرضا سیاسی

حمیدرضا سیاسی کارخانه دار و تاجر است. سیاسی مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس را نمی تواند تا حدودی برطرف کند.

** مهدی خواجه وند

مهدی خواجه وند وکیل و حقوقدان است. خادم بیان کرده که خواجه وند را برای رسیدگی به امور حقوقی باشگاه پرسپولیس انتخاب کرده است.انتهای پیام /

ارسال نظر