|
|
کدخبر: ۱۶۷۴۸۵

آیت الله قائم مقامی:

خبرگزاری تسنیم: استاد و مدرس حوزه و دانشگاه گفت: دعا کنیم هیچ ورزشکاری نباشد که سجده نکند.

به گزارشخبرگزاری تسنیمو به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان جنوب غرب تهران، آیت الله قائم مقامی که با حضور در اداره ورزش و جوانان حوزه جنوب غرب در افتتاح نمازخانه ورزشگاه شهدای هویزه و همچنین تجلیل از مادر بزرگوار شهید والامقام صبوری شرکت کرده بود اظهار داشت: دعا کنیم هیچ ورزشکاری نباشد که سجده نکند به درگاه خدا وانشاءا… تمام ورزشکاران و قهرمانان ما در کنار ورزش و قهرمانی به درگاه خداوند متعال سجده کنند.

وی ادامه داد: ساخت نمازخانه در ورزشگاه ها کار بسیار پسندیده ای است که توسط اداره کل و اداره ورزش و جوانان جنوبغرب تهران صورت گرفته و اعتقاد دارم ورزشکاران در کنار تقویت جسم خود با توکل به خداوند و ائمه معصومین باید به تقویت روح خود نیز بپردازند.

این استاد و مدرس حوزه و دانشگاه گفت: گاهی اوقات حرف هایی زده می شود در رابطه با دوپینگ اما باید عرض کنم دوپینگ واقعی، دوپینگ مثبت الهی استمداد از خدا و اهل بیت عصمت و طهارت می است. همه ورزشکاران باید اهل یا علی(ع) باشند، اهل یا حسین(ع) باشند و توسل به خدا و ائمه بالاترین و قویترین دوپینگ برای ورزشکاران مسلمان است.

آیت الله قائم مقامی عنوان کرد: امیدوارم این حرکت پسندیده الگوی خوبی برای دیگر مدیران باشد و شاهد باشیم در همه ورزشگاه ها به مسائل دینی و جایگاه نماز و نمازخانه توجه ویژه می شود.

ارسال نظر