|
|
کدخبر: ۱۶۷۴۸۸

در گفت وگو با فارس:

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من همیشه به دنبال انجام وظیفه ام در تیم مورد نظرم هستم و با هیچ کس هم مشکلی ندارم.

قاسم دهنوی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، ابتدا درخصوص آخرین وضعیت خودش گفت: پس از سال عجیبی که پشت سر گذاشتیم، اما خوشبختانه با کسب سهمیه آسیا تا حدودی دل مردم شاد شد. حالا مردم از پرسپولیس قهرمانی می خواهند و همین جا خدا را شکر می کنم که بالاخره تکلیف پرسپولیس مشخص شد و اعضای هیات مدیره معرفی شدند.

وی افزود: ما کار بسیار سختی را امسال در آسیا داریم. خودم هم قرارداد ندارم اما دوست دارم با تمام وجودم به پرسپولیس و دایی خدمت کنم. من پرسپولیس را دوست دارم و می دانم این تیم حالا نوبت قهرمانی اش در لیگ ایران و حتی لیگ قهرمانان آسیا است.

دهنوی در مورد مشکلاتش با رحیمی نیز گفت: من با هیچ کس در این فوتبال مشکلی ندارم، کار خودم را انجام می دهم و به شایعات فکر نمی کنم. من همیشه سعی می کنم دو قدم رو به جلو نگاه کنم و به گذشته کاری ندارم. فوتبال ماجرای پر پیچ و خمی دارد که به همین دلیل بسیار نزد مردم زیبا شده است. من امیدوارم که هرچه سریع تر انشاءالله با حضور مدیریت جدید همه کارها از سر گرفته شود که قطعا مطمئنم با تجربه و تلاش مدیران جدید می توانیم به اهدافمان برسیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دایی و بازیکنان فقط آرامش می خواهند و قطعا با این اتفاق می توانند به هدف خود برسند من هم منتظرم که تکلیفم در روزهای آینده مشخص شود اما قلبا دوست دارم در پرسپولیس بمانم و به این تیم خدمت کنم ولی همه چیز دست خدا است.

انتهای پیام / خ

ارسال نظر