|
|
کدخبر: ۱۶۷۹۳۴

کارشناس فوتبال کشورمان گفت: اگر اعضای هیئت مدیره به روند گذشته ادامه بدهد هیچ تغییری در روند فوتبال و تیم پرسپولیس ایجاد نخواهد شد.

ناصر ابراهیمی در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراناظهار داشت: از سال ۱۳۸۰ چندین نفر برای هیئت مدیره پرسپولیس انتخاب شدند اما تغییری در وضعیت تیم ایجاد نکردند.

کارشناس فوتبال کشورمان در خصوص اعضای هیئت مدیره جدید پرسپولیس بیان کرد: اگر افراد هیئت مدیره همچون گذشته به دولت و وزارت ورزش وابسته باشند شرایط مثل قبل ادامه پیدا خواهد کرد و تنها در صورتی باشگاه می تواند به نتیجه برسد که این افراد خودشان بتوانند نیازهای باشگاه را تامین کنند.

ابراهیمی درباره عدم حضور پروین در هیئت مدیره تصریح کرد: پروین کارکشته پرسپولیس است تغییرات پی در پی تاثیری ندارند و باید انقلاب ورزشی در فوتبال و ورزشمان صورت گیرد.

ابراهیمی درباره گزینه مطلوب بین علیرضا رحیمی و دادکان برای مدیر عامل باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: هر کس که بتواند بدون بدهی این باشگاه را هدایت کند لایق این سمت می باشد و باید شرایط حال، آینده و گذشته پرسپولیس را مورد بررسی قرار بدهد.

به نظر من فرد انتخاب شونده خودش باید درآمدزا باشد و بتواند وضعیت را کنترل کند و دادکان گزینه مطلوب تری می باشد.

ابراهیمی در خصوص دخالت دولت در انتخاب مدیر عامل گفت: پرسپولیس از همان ابتدا زیر نظر سازمان تربیت بدنی بود که در حال حاضر وزارت ورزشی شده است، هدایت می شود و تیم دولتی است و این حق دولت است که در این انتخاب ها دخالت کند.

وی در پایان در خصوص حضور نداشتن افراد سیاسی در این لیست خاطرنشان کرد: به این موضوع اعتقادی ندارم و افراد منتخب دست نشانده وزارت ورزش هستند و باید خودشان بسنجند که آیا می توانند زیر نظر وزارت ورزش باشگاه را هدایت کنند و تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا بتوانند بدهی های باشگاه را پاس کنند یا نه.

انتهای پیام /

ارسال نظر