|
|
کدخبر: ۱۶۹۱۰۶

اگر قانون اجازه می داد، نیمی از ۳۰ میلیارد را به پیشکسوتان می دادیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: اعضای هیأت مدیره پرسپولیس افراد بسیار بزرگی در زمینه اقتصادی و ورزشی هستند.

به گزارشخبرگزاری فارس، علیرضا رحیمی در گفت وگوی تلفنی با برنامه ورزش و مردم اظهار داشت: من شاهد بودم که وزارت ورزش چقدر برای تشکیل هیأت مدیره پرسپولیس زحمت کشید. اینکه می گویند افرادی که انتخاب شدند فوتبالی نیستند درست نیست. من وقتی آمدم در فدراسیون هندبال، هندبالی نبودم. این افراد هم تنها در یک رشته تحصیل نکردند بلکه در دانشگاه رشته های مختلفی را تدریس می کنند. جمع کردن این افراد بسیار بسیار سخت بود.

وی گفت: حمیدرضا سیاسی رئیس هیأت مدیره خودش فردی اقتصادی بوده و امتحان پس داده است. من در جلسه ای که با او داشتم گفت که تیم باید قهرمان شود. مجموعه ای که در هیأت مدیره جمع شده اند افرادی هستند که می خواهند پرسپولیس را نجات دهند و اگر حمایت طرفداران پرسپولیس نباشد این اتفاق نمی افتد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: مونسان و کاظم پور مدیران اقتصادی بزرگی هستند. مونسان در جزیره کیش مدیرعامل است و به خوبی کارهای اقتصادی را می داند. سلیمی شهرداری منطقه ۲۱ را برعهده دارد و می دانم که چه کارهایی کرده است و با این سن هنوز هم فوتبال بازی می کند. زادمهر و استیلی را هم همه می شناسند. این افراد به هیچ وجه دنبال شهرت نیستند. هواداران هم نگران نباشند.

وی در خصوص صحبت هایی که از او عنوان شده است، گفت: هر چقدر هم علی دایی به من ایمان داشته باشد وقتی مطالبی که گفته می شود را می شنود برخورد دیگری می کند. من حتی برای تدارکات تیم هم شرایط تعیین نمی کنم. وظیفه ام این است که فضایی آرام را برای کادر فنی و هواداران فراهم کنم.

در بخش پیشکسوتان هم باید برنامه ریزی خوبی کنیم و دست از زدن حرف های کلیشه ای برداریم.

رحیمی تأکید کرد: برند پرسپولیس پیشکسوتان هستند. اگر قانون اجازه می داد من نیمی از ۳۰ میلیارد را در پاکت گذاشته و به افرادی مثل حسین کلانی، علی پروین، جاسمیان و مایلی کهن می دادم.

انتهای پیام / خ

ارسال نظر