|
|
کدخبر: ۱۶۹۲۶۹

فوتسال قهرمانی آسیا - ویتنام

خبرگزاری تسنیم: تیم ملی فوتسال ایران در دیداری یک طرفه چین را شکست داد.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، در ادامه سیزدهمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا به میزبانی شهر هوشی مینه ویتنام، تیم ملی فوتسال ایران که در گروه B مسابقات با اندونزی، چین و استرالیا همگروه است از ساعت ۱۶ امروز(جمعه) در دومین دیدار خود رودرروی تیم چین قرار گرفت و در پایان با ۱۲ گل به برتری رسید.

علی اصغر حسن زاده در دقایق یک - ۲ و ۲۵، حسین طیبی دقایق ۲ - ۱۲ و ۲۸، وحید شفیعی دقایق ۱۰ - ۳۰ و ۳۵، همچنین محمد شجری، فرهاد فخیم و حمید احمدی در دقایق ۵،۲۲ و ۴۰ گلزنان ایران در برتری ۱۲ بر صفر مقابل چین بودند.

شاگردان خسوس کاندلاس در این دیدار قدرت خود را بر حریف دیکته کرده و با استراتژی آغاز تهاجمی، افزایش اختلاف و اداره بازی در هر دو نیمه اول و دوم به آسانی حریف را تسلیم قدرت خود ساختند. چین بعد از دریافت گل دهم به بازی ۵ نفره و بدون دروازه بان روی آورد اما این ترفند هم بغیر از افزایش گل خورده حاصلی برای این تیم نداشت.

تیم ملی فوتسال ایران در نخستین بازی خود نیز ۵ بر یک اندونزی را شکست داده اما چین ۲ بر یک مغلوب استرالیا شده بود. در دیگر دیدار این گروه استرالیا ۵ بر صفر اندونزی را مغلوب کرد تا به همراه ایران صعودش را به مرحله بعد قطعی کند.

تیم فوتسال ایران که با ۱۰ قهرمانی در مسابقات قهرمانی فوتسال آسیا پر افتخارترین تیم قاره محسوب می شود، آخرین دیدار مرحله گروهی خود را ساعت ۱۳:۳۰ روز یکشنبه ۱۴ اردیبهشت مقابل استرالیا برگزار می کند.

انتهای پیام /

ارسال نظر