|
|
کدخبر: ۱۶۹۲۸۷

باید با مسئولان فدراسیون در مورد دستیارانم صحبت کنم

سرمربی تیم ملی امید فوتبال ایران در مورد حضور هومن افاضلی و مسعود مقیم در کادرفنی گفت: هیچ دستیاری از سوی من مشخص نشده است و صحبتی در این ارتباط نکردم.

به گزارشخبرگزاری فارس، نلو وینگادا صبح فردا بعد از رفع مشکل مالیاتی به ایران سفر می کند تا کار خود را در تیم ملی امید آغاز کند.

اولین تمرین تیم ملی امید ایران از ساعت ۱۸ فردا در آکادمی ملی فوتبال برگزار می شود.

نلو وینگادا در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، عنوان کرد: تمامی کارهایم را انجام دادم و فردا با پرواز مستقیم ترکیه وارد تهران می شوم.

وی در پاسخ به این سوال که گفته می شود توافق شده و قرار است هومن افاضلی در کادرفنی حضور داشته باشد، عنوان کرد: هنوز در این رابطه با مسئولان فدراسیون فوتبال صحبتی نداشته ام و به جمع بندی نرسیدیم که بخواهم دستیارم را معرفی کنم. من در این زمینه خبری خواندم اما اینکه در این مورد خودم صحبت کردم جواب منفی است.

سرمربی تیم ملی امید فوتبال ایران در مورد اینکه گفته می شود احتمال حضور مسعود مقیم در کادرفنی به عنوان یکی از دستیاران او وجود دارد، خاطرنشان کرد: این موضوعات از مواردی است که باید فردا در ایران با مسئولان فدراسیون صحبت کنیم. همه شرایط و مسائل قابل گفت وگو و حل و فصل است به شرط اینکه به تهران برسم و باهم به صورت مستقیم صحبت کنیم.

وی در مورد اینکه آیا فردا با خود دستیاری به تهران می آورد، اظهار داشت: فردا با هرناندو کاروالیو به تهران سفر می کنم. او همراه من است و در واقع دستیار پرتغالی من در کادرفنی محسوب می شود.

انتهای پیام / خ

ارسال نظر