|
|
کدخبر: ۱۷۲۱۸۹

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: من صحبتی با علی دایی برای فصل بعد نداشتم اما دوست دارم اگر شرایط فراهم باشد در پرسپولیس باشم.

محسن بنگر در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگارانگفت: من از اسامی که علی دایی برای فصل بعد به مدیر عامل باشگاه داده است، اطلاعی ندارم.
نمی دانم علی دایی من را برای فصل بعد می خواهد یا نمی خواهد هیچ مذاکره ای هم با باشگاه خاصی نداشتم تا آخرین لحظه منتظر خواهم ماند تا ببینم شرایط و وضعیتم در پرسپولیس به چه شکلی خواهد بود.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس افزود: خوشبختانه مدیر عامل باشگاه یک فرد ورزشی است امیدوارم مشکلات پرسپولیس را هرچه زودتر حل کنند، خبرهای خوبی از باشگاه به گوش می رسد اما تا عملیاتی شدن آنها باید منتظر ماند دید افراد جدیدی که به پرسپولیس آمده اند، می توانند مشکلات این باشگاه را حل کنند فصل بعد پرسپولیس باید در سه جبهه ی دشوار بجنگد. لیگ برتر، جام حذفی و جام باشگاه های آسیا و این کار را برای پرسپولیس سخت خواهد کرد و باید مدیران باشگاه برنامه ریزی مناسبی برای آینده این تیم پرطرفدار داشته باشد.

وی در خصوص تیم ملی ایران هم خاطرنشان کرد: حدودا یک ماه دیگر تا جام جهانی مانده است همه لحظه شماری می کنند تا جام جهانی شروع شود و بازی های تیم ملی ایران را ببنند من هم مثل بقیه ی بازیکنان امیدوار هستیم در تیم ملی ایران در برزیل باشیم و پیراهن مقدس تیم ملی را بر تن کنیم اما اگر این اتفاق هم رخ ندهد از راه دور آرزوی موفقیت برای تیم ملی ایران می کنیم امیدوارم نتایج خوبی در جام جهانی تیم ملی کسب کند و یک بار دیگر دل مردم را در خرداد ماه سال ۱۳۹۳ شاد کند.

انتهای پیام /

ارسال نظر