|
|
کدخبر: ۱۷۲۲۲۳

ستاره های فوتبال ایران در انتظار جام جهانی

خبرگزاری تسنیم: جام جهانی فرصتی برای ارتقای وضعیت باشگاهی بسیاری از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در انتظار جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل هستند تا با نمایش توانایی های خود در این مسابقات برای فصل آینده با پیشنهادهای باشگاهی بهتری روبرو شوند.

اشکان دژاگه:اشکان دژاگه یک فصل دیگر با تیم فولام قرارداد دارد و عملکرد این بازیکن مورد توجه این باشگاه قرار گرفته و آنها قصد دارند دژاگه را برای فصل آینده هم حفظ کنند. با این حال پیشنهادهای دیگری هم برای دژاگه وجود دارد که هرتابرلین آلمان تنها یکی از آنهاست. دژاگه با پیشنهادهایی از آلمان و انگلیس روبه رو است اما وضعیت قطعی او پس از جام جهانی مشخص خواهد شد.

رضا قوچان نژاد:شرایط قوچان نژاد به طور کامل مشابه با دژاگه است. این بازیکن یک فصل دیگر با چارلتون قرارداد دارد اما تنها بعد از جام جهانی است که تیم فصل آینده مهاجم گلزن تیم ملی فوتبال ایران رونمایی می شود.

سردار آزمون:سردار آزمون پیشنهادهایی از اروپا دارد و البته در این میان میزان مقاومت باشگاه روبین کازان برای حفظ این بازیکن و یا واگذار کردن او تاثیرگذار است. بحثحضور او در آرسنال بعنوان جانشین مسعوت اوزیل بازیکنی که تجربه ۴ بار حضور در لیگ قهرمانان اروپا را دارد، خیلی دور از ذهن است اما احتمال دارد بعنوان یک استعداد جوان به این باشگاه یا باشگاه های صاحب نام اروپایی از جمله میلان راه پیدا کند.

علیرضا جهانبخش:وضعیت این بازیکن مانند سردار آزمون است شاید رفتن به منچستر یونایتد حداقل برای فصل آینده کمی فانتزی به نظر برسد اما جام جهانی فرصت خوبی خواهد بود تا جهانبخش گزینه های بهتری نسبت به نایمخن داشته باشد.

کریم انصاری فرد:این بازیکن هم از جمله نفراتی است که برای فصل آینده پیشنهادات اروپایی دارد و در حالی که این روزها بحثحضورش در دو تیم بزرگ پایتخت مطرح می شود اما تیم فصل آینده انصاری فرد بعد از جام جهانی مشخص خواهد شد.

انتهای پیام /

ارسال نظر