|
|
کدخبر: ۱۷۲۲۲۷

خبرگزاری تسنیم: مربی تنها نماینده باقیمانده ایران در لیگ قهرمانان آسیا دیدار شاگردانش با السد را دشوار توصیف کرد اما گفت که السد به اندازه الهلال قدرت ندارد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال فولاد خوزستان ساعت ۲۰:۳۰ امشب(چهارشنبه) در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه جاسم بن حمد شهر دوحه میهمان السد قطر است. فولاد که به تازگی قهرمان لیگ برتر ایران شده در حالی دومین حضورش در این تورنمنت را تجربه می کند که موفق شد با چهار پیروزی و دو تساوی به عنوان تیم نخست گروه B به این مرحله راه پیدا کند.

حسین فرکی در آستانه رویارویی شاگردانش با قهرمان ۲۰۱۱ لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی مقابل السد خیلی دشوار خواهد بود چون آنها سابقه خیلی خوبی در این رقابت ها دارند. امیدوارم عملکرد خوبی از خود ارائه دهیم به خصوص اینکه می دانیم رقیب ما تیم خوبی است و بازیکنان خوبی هم در این تیم عضویت دارند. البته فوتبال کاری به نام ها و سابقه تیم ها ندارد و ما هم باید به تهدید رقبای خودمان آگاه باشیم.

وی خاطرنشان کرد: خوش شانس هستیم که در این مرحله با السد بازی می کنیم چون آنها به اندازه الهلال که در فصل جاری این رقابت ها عملکرد خوبی داشته اند قوی نیستند.

انتهای پیام /

ارسال نظر