|
|
کدخبر: ۱۷۲۳۲۸

عابدینی آدمی نیست که مقابل مشکلات فنی ساکت بماند

خبرگزاری تسنیم: بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: علی کریمی اگر می خواهد محبوب باقی بماند باید از فوتبال خداحافظی کند.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، مسئولان باشگاه پرسپولیس دوشنبه شب اقدام به تشکیل کمیته فنی کردند، کمیته ای که برخی معتقدند تشکیل آن می تواند حاشیه هایی را برای پرسپولیس در فصل جاری به وجود بیاورد.

رضا شاهرودی، کاپیتان پیشین سرخپوشان هم چنین نظری دارد و تاکید می کند که اگر قبل از شروع لیگ نحوه رابطه اعضای کمیته فنی با سرمربی مشخص نشود حاشیه هایی به وجود خواهد آمد. او در مورد این موضوع و مسائل مختلف دیگر به سؤالات پاسخ داد که مشروح آن در زیر می آید:

تسنیم: نظرتان در مورد تشکیل کمیته فنی باشگاه پرسپولیس چیست؟

در مجموع بودن کمیته فنی خوب است ولی نکته مهم این است که آیا اعضای کمیته می توانند حرف شان را بزنند یا خیر. اگر نتوانند حرف بزنند و نظر بدهند، کمیته فنی یعنی کشک ولی اگر غیر از این باشد باید گفت که بودن کمیته فنی اتفاق مثبتی است. به هر حال این کمیته باید نقاط ضعف و قوت تیم را مورد بررسی قرار دهد.

تسنیم: فکر می کنید علی دایی واقعا موافق تشکیل این کمیته بوده است؟

من بعید می دانم دایی دید مثبتی به کمیته فنی داشته باشد ولی نکته مهم این است که مدیرعامل باشگاه باید نحوه ارتباط اعضای کمیته فنی با سرمربی را مشخص کند در غیر اینصورت پرسپولیس دچار حاشیه خواهد شد. امیر عابدینی یک آدم فوتبالی است که من با او کار کرده ام، اگر مشکل فنی وجود داشته باشد عابدینی قطعاً حرفش را می زند و آدمی نیست که مقابل مشکلات فنی ساکت باشد. مطمئناً این کمیته بی جهت تشکیل نشده است و اعضای آن مطمئناً مسائل فنی را به طور دقیق زیرنظر خواهند گرفت.

تسنیم: حضور عابدینی در پرسپولیس را چطور ارزیابی می کنید؟

عابدینی سابقه روشنی در پرسپولیس دارد و این تیم در زمان مدیریت او قدرت اصلی فوتبال ایران بود. کاش عابدینی به عنوان مدیرعامل انتخاب می شد.

تسنیم: برخی از هواداران پرسپولیس دوست دارند علی کریمی به این تیم برگردد. در این مورد چه صحبتی دارید؟

جدا از علی کریمی بقیه پیشکسوتان پرسپولیس هم برای این تیم زحمت کشیده اند. وقتی چند نفر جلوی باشگاه جمع می شوند و خواهان جذب کریمی هستند، دلیل نمی شود که باشگاه و سرمربی را تحت فشار بگذاریم. اگر اینطور است من هم ۵۰ نفر را جلوی باشگاه بفرستم تا بگویند شاهرودی را مربی پرسپولیس کنید! من معتقدم نباید کریمی را به دایی تحمیل کرد و این سرمربی است که در مورد انتخاب بازیکن نظر می دهد. کریمی سال گذشته هم اشتباه کرد که به تراکتورسازی رفت. او اگر می خواهد محبوب باقی بماند باید از فوتبال خداحافظی کند. البته این نظر شخصی من است و در نهایت این علی است که تصمیم می گیرد.

تسنیم: اینکه پیام صادقیان از تیم ملی خط خورد شما را متعجب نکرد؟

به هر حال این تصمیم سرمربی تیم ملی بوده و کی روش احساس کرده که در پست صادقیان به اندازه کافی بازیکن دارد. من معتقدم پیام چیزی را از دست نداده و باید روحیه اش را حفظ کند. او در آینده می تواند بازیکن ثابت تیم ملی ایران باشد.

تسنیم: می گویند پرسپولیس در سمت چپ حاج صفی یا مهرداد جماعتی را می خواهد. نظر شما درباره این دو بازیکن چیست؟

من معتقدم هر دوی آنها از خوب های فوتبال ایران هستند. پرسپولیس می تواند از پولادی در دفاع چپ و از حاج صفی در کارهای تهاجمی استفاده کند. مطمئناً اگر جماعتی هم اضافه شود یک رقابت فشرده به وجود خواهد آمد.

انتهای پیام /

ارسال نظر