|
|
کدخبر: ۱۷۲۳۶۴

علیدخت در گفت وگو با فارس:

سرمربی سابق تیم ملی تنیس روی میز گفت: نوشاد عالمیان را از لحاظ روحی خراب کرده اند و او دیگر در مسابقه تمرکز ندارد.

ابراهیم عیلدخت در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارسدر مورد ناکامی تیم ملی تنیس روی میز ایران در مسابقات جهانی اظهار داشت: ما در این رقابت بهترین فرصت برای حضور در دسته یک جهان را از دست دادیم. سرمربی تیم ملی اردوی مجارستان را بسیار عالی توصیف می کرد، اما در رقابت های جهانی وضعیت تیم چیز دیگری را نشان داد و مشخص شد که اردو چندان هم تاثیر گذار نبوده است.

وی ادامه داد: در سالن مسابقه رئیس فدراسیون و سرمربی تیم ملی با یکدیگر درگیری لفظی پیدا می کنند و با آبروی وزش ایران بازی می کنند. اگر سرمربی تیم ملی از شرایط تیم ناراضی بوده، چرا عنوان نمی کرده است و اگر هم خوب بوده چرا اینگونه نتیجه گرفتند؟

سرمربی سابق تیم ملی تنیس روی میز ادامه داد: نوشاد را از بچگی می شناسم و می دانم که او بازیکن روحی و روانی است. اگر در شرایط روحی خوبی قرار داشته باشد، بازیکنان بزرگی را خواهد برد. ورزش تنها تمرین نیست و ورزشکار باید از لحاظ روحی هم آماده باشد. این بازیکن را از لحاظ روحی خراب کرده اند.

وی با اشاره به باخت مقابل اسلوواکی عنوان کرد: وقتی نوشاد بازی را اول را می بازد با چه استدلالی او را بار دیگر در ترکیب می گذارید در حالی که افشین نوروزی در بهترین شرایط قرار دارد.

کارشناس تنیس روی میز ایران عنوان کرد: با ۵،۶ روز نمی شود در مسابقات جهانی نتیجه گرفت. آیا حریفان ما هم اینگونه تمرین کرده و اردو گذاشتند؟ به نظر من مسئولین وزارت ورزش باید این اتفاقات را پیگیری کنند.

علیدخت تاکید کرد: تنها راهکار عبور تنیس روی میز از بحران تغییرات در فدراسیون است. این طور نمی شود که بروند وزارت ورزش و آمارهای کاذب بدهند. مگر می شود تیم ملی ۶ ماه اردو نداشته باشد و با ۶ روز تمرین به مسابقات جهانی برود.

به گزارش فارس، تیم ملی تنیس روی میز ایران با شکست مقابل اسلواکی در مرحله حذفی رقابت های جهانی از صعود به دسته اول بازماند.

انتهای پیام / م

ارسال نظر