|
|
کدخبر: ۱۷۲۴۲۹

حسن زاده در گفت وگو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: تاکنون هیچ شکایتی در این زمینه به دست مان نرسیده و ما نیز موضوع جعلی بودن کارت پایان خدمت را در رسانه ها شنیده ایم.

اسماعیل حسن زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، درباره اینکه آیا شکایت مبنی بر جعلی بودن کارت پایان خدمت برخی از بازیکنان فولاد خوزستان به دست این کمیته رسیده یا نه، گفت: تاکنون هیچ شکایتی در این زمینه به دست مان نرسیده و ما نیز موضوع جعلی بودن کارت پایان خدمت را در رسانه ها شنیده ایم.

وی با بیان اینکه هیچ گونه مدرکی بابت جعلی بودن کارت پایان خدمت بازیکنان وجود ندارد، تصریح کرد: هیچ مقام مسئولی به ما اعلام نکرده که به این موضوع رسیدگی کنیم. در واقع وقتی شکایتی به دست مان نرسیده، نمی توانیم به این موضوع رسیدگی کنیم.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با اشاره به شکایت مسئولان فجر سپاسی شیراز از تیم پیکان به دلیل استفاده از بازیکنی که کارت پایان خدمت جعلی دارد، اظهار داشت: شکایتی در این زمینه از سوی مسئولان فجر به کمیته انضباطی ارائه شده و قرار است ما از نظام وظیفه استعلام بگیریم تا به اعتراض فجری ها رسیدگی شود.

حسن زاده در خصوص اینکه رای پرونده ملی پوشان استقلال و سپاهان چه زمانی اعلام می شود، گفت: فکر نمی کنم رای این پرونده هفته جاری اعلام شود و آن را به هفته آینده موکول می کنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر