|
|
کدخبر: ۱۷۲۴۴۵

حساب ها بسته است اما به بازیکنان ندا دادیم

همیشه باید به نظر سرمربی تیم ملی احترام گذاشت اما دعوت نشدن پیام صادقیان به اردوی نهایی تیم ملی جای تعجب داشت.

محمد پنجعلی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در مورد لیست علی دایی که برخی ها می گویند بازیکن استقلالی نیز در آن دیده می شود، اظهار داشت: خیر در لیست ما بازیکن استقلالی نیست و از این تیم بازیکنی نخواهیم گرفت.

وی در مورد دعوت نشدن پیام صادقیان به اردوی نهایی تیم ملی نیز گفت: واقعا حق صادقیان بود که به تیم ملی برای برزیل دعوت شود اما مربیگری سلیقه ای است و باید به نظر مربی احترام گذاشت اما همه می دانند که پیام صادقیان در سالی که چهره کمتری در لیگ ایران دیدیم یک پدیده بود.

پنجعلی ادامه داد: مطمئن باشید صادقیان امسال به تیم ملی دعوت نشود سال دیگر در تیم ملی حضور پیدا می کند و مشکل خاصی نیست و برای تیم ملی می تواند مؤثر باشد. پیام یک استثنا در فوتبال ما است اما ما نمی توانیم درباره نظر سرمربی حرفی بزنیم و یا درباره آن بحثکنیم. پیام جوان است و هنوز فرصت دارد.

وی درباره مشکلات حساب ها و مالی پرسپولیسی ها نیز گفت: هنوز که من با شما حرف می زنم هیچ مشکلی حل نشده، پول هست می خواهند به حساب بریزند اما نمی شود. هنوز حساب های ما بسته است، فعلا خبری نیست و من امیدوارم که این مشکل حل شود. ما هنوز با بازیکنان فصل گذشته خود صحبتی نداشتیم اما به برخی بازیکنانی که در لیست ما برای فصل آینده هستند فقط یک ندا دادیم و کاری دیگر از دستمان برنمی آید اما هنوز با این افراد به صورت قطعی پای میز مذاکره ننشسته ایم. امیدوارم مشکلاتمان زودتر حل شود تا بتوانیم راحت تر کار خودمان را دنبال کنیم.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر