|
|
کدخبر: ۱۷۲۵۳۱

۵ گزینه مدنظر ما هستند

خبرگزاری تسنیم: سخنگوی هیئت مدیره باشگاه صبای قم گفت که تا ۱۵-۱۰ روز آینده مدیرعامل صبا مشخص می شود.

عباس جهان بین در گفت و گو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، در مورد سرانجام مدیرعاملی این باشگاه اظهار داشت: به دلیل اینکه اکبر غمخوار برای ماموریت به خارج از کشور سفر کرده، هنوز جلسه هیئت مدیره برگزار نشده است.

وی افزود: هفته آینده بعد از بازگشت غمخوار جلسه هیئت مدیره را برگزار می کنیم و مهمترین موضوعی که به آن می پردازیم بحثمدیرعامل باشگاه است. گزینه ها را بررسی می کنیم و پس از اینکه از میان گزینه ها به دو سه نفر رسیدیم آنها را به هیئت مدیره دعوت می کنیم تا در مورد برنامه هایشان صحبت کنیم.

سخنگوی هیئت مدیره باشگاه صبا در مورد اینکه تا چه زمانی مدیرعامل باشگاه مشخص می شود عنوان کرد: حداکثر تا ۱۵-۱۰ روز آینده مدیرعامل باشگاه مشخص می شود.

جهان بین در پاسخ به این سوال که واقعا چند گزینه مد نظر هیئت مدیره است یا اینکه تقریبا مشخص است چه کسی مدیرعامل خواهد شد گفت: روی پنج گزینه در حال بررسی هستیم اما شاید بعضی از آنها مایل به همکاری با باشگاه نباشند و در این صورت طبیعی است که سراغ گزینه دیگری می رویم.

او اضافه کرد: یکی از ملاک های ما این است که از گزینه های بومی استفاده کنیم تا با فضای این استان آشنایی بیشتری داشته باشد اما اگر روی این گزینه ها به جمع بندی نرسیم، روی گزینه های دیگری که در کشور موفق عمل کرده اند فکر می کنیم.

جهان بین درپاسخ به این سوال که آیا درودگر هم جزو گزینه ها است یا خیر تصریح کرد: خیر. با او مذاکره و صحبتی انجام نشده است.

عضو هیئت مدیره باشگاه ادامه داد: فقط یک جلسه تاکنون برگزار کرده ایم و چند محور را مد نظر قرار دادیم. یکی بحثاسپانسر باشگاه بود و مقرر شد کمیته اقتصادی باشگاه که متشکل از غمخوار، بهشتی و جوکار است اسپانسرها را شناسایی و بهترین آن را انتخاب کنند. بحثعمده دیگر این بود که محورهای درآمد باشگاه را مشخص کنیم و بر اساس آن برنامه ها را انجام دهیم.

او در مورد پرداخت طلب بازیکنان صبا خاطرنشان کرد: این موضوع منوط به انتخاب سرمربی است و باید ببینیم چه بازیکنانی می مانند و چه کسانی می روند. اگر بازیکنی بخواهد برود بر اساس قانون باید ۸۰ درصد قراردادش پرداخت شود و اگر بماند باید قراردادش را کامل پرداخت کنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر