|
|
کدخبر: ۱۷۲۵۵۷

سرپرست تیم فوتبال نفت تهران در گفت وگو با فارس:

سرپرست تیم فوتبال نفت تهران گفت: اگر با گل محمدی به هر دلیلی به توافق نرسیم گزینه های ما قطعا ایرانی خواهد بود. به هر حال ما باید به جیب مان نگاه کنیم.

رحیم ایرانیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، درخصوص انتخاب سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: تا هفته دیگر سرمربی تیم ما مشخص خواهد شد و فعلا روی هیچ گزینه ای بحثنداریم و تنها گزینه ما یحیی گل محمدی است.

وی ادامه داد: گل محمدی مربی خوب و جوانی است و ما هم نگاه ویژه ای به او داریم اما به هر حال ما باید به جیب مان هم نگاه کنیم چراکه هر مربی ای قیمتی دارد اما در کل از گل محمدی رضایت داریم چراکه خوش فکر است اما از ما زمان خواسته تا هفته دیگر به ما جواب بدهد.

ایرانیان در پاسخ به این سوال که به دلیل مسائل مالی گل محمدی تاکنون تکلیف سرمربی گری اش در نفت را مشخص نکرده؟ خاطرنشان کرد: شاید مسائل مالی هم در این زمینه دخیل باشد اما در کل ما از او راضی هستیم.

وی افزود: اگر هم با گل محمدی به توافق نرسیم گزینه ما قطعا ایرانی خواهد بود چراکه ما نگاهی به گزینه خارجی نداریم.

ایرانیان در پایان گفت: باشگاه هایی که بازیکنان ما را می خواهند به صورت قانونی این کار را انجام دهند و با خود باشگاه ما در ارتباط باشند نه با شخص بازیکن چراکه متاسفانه این روزها بعضی از باشگاه ها به دنبال مذاکره با بازیکنان ما هستند که این کار صحیحی نیست اما با این همه تیم نفت بازیکنان جوان خوبی دارد و شما با شروع لیگ تیم نفت را خواهید دید.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر