|
|
کدخبر: ۱۷۲۶۵۷

برنامه سبکهای شین کاراته، کیوکوشین ماتسوشیما، گوجوریو ایران، کیوکوشین ایران، شوتوکان ریوبوکان، شوتوکان ساساکی ها، کیوکوشین ایچی گکی، شوتوکانwskf و کیوکوشین تزوکا اعلام شد.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران؛جلسه نمایندگان و استاژ فنی آقایان سبک شین کاراته ۱۹ اردیبهشت ماه در تهران برگزار می شود.

*استاژ کاتای بانوان سبک کیوکوشین ماتسوشیما در سالن شهید کبکانیان تهران و سمینار سراسر بانوان و آقایان ۱۸ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

*سیمنار فنی آقایان سبک گوجوریو ایران ۲۴ و ۲۵ اردیبهشت با حضور استانکو کومار مدرس جهانی سبک و استاژ فنی عملی مربیان آقایان ۲۶ و ۲۷ اردیبهشت در گلستان انجام می گردد.

*سبک کیوکوشین ایران استاژ فنی عملی مربیان خود را برای آقایان در باشگاه سنایی و برای بانوان در باشگاه سرباز ۱۹ اردیبهشت ماه برگزار می کند.

*سبک شوتوکان ریوبوکان در نظر دارد استاژ فنی و آزمون دان یک تا ۵ آقایان و یک تا ۳ بانوان خود را ۲۵ و ۲۶ اردیبهشت ماه در تهران برگزار نماید.

*استاژ فنی عملی مربیان آقایان سبک شوتوکان ساساکی ها ۱۸ اردیبهشت ماه در استان سمنان و ۱۹ اردیبهشت ماه در استان تهران برگزار می شود.

*سبک کیوکوشین ایچی گکی بنا دارد مسابقه سه جانبه بانوان خود را در رده های سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان ۲۶ اردیبشهت ماه در تهران سالن پهلوان منصور برزگر برگزار کند.

*سبک شوتوکانwskf در نظر دارد سمینار فنی مربیان و داوران برای آقایان به مدرسی سیروس مدنی و برای بانوان به مدرسی فریبا مدنی ۲۵ اردیبهشت ماه برگزار کند.
همچنین قرار است مسابقات بین المللی این سبک با عنوان جام خلیج فارس برای آقایان و بانوان رده سنی بزرگسالان در کاتا و کومیته انفرادی ۲۶ اردیبهشت ماه برگزار شود.

*مسابقه چند جانبه سبک کیوکوشین تزوکا با حضور استانهای خراسان رضوی، خراسان شمالی، مازندران، گلستان، خراسان جنوبی و تهران در بخش آقااین و در رده های سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان ۱۹ اردیبهشت ماه در شاهرود انجام می شود.
انتهای پیام /

ارسال نظر