|
|
کدخبر: ۱۷۲۶۶۴

باشگاه سلتاویگو اعلام کرد:

خبرگزاری تسنیم: باشگاه سلتاویگوی اسپانیا اعلام کرد حاضر نیست قرارداد سرمربی خود را فسخ و به پیوستن وی به بارسلونا رضایت بدهد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، مدتی است که از لوئیس انریکه، سرمربی تیم فوتبال سلتاویگو به عنوان گزینه اصلی جانشینی خراردو مارتینو در سمت سرمربیگری بارسلونا در فصل آینده نام برده می شود اما سران باشگاه سلتاویگو اعلام کردند حاضر به از دست دادن سرمربی نام آشنای خود نیستند.

ریکاردو باریوس، نایب رئیس ارشد باشگاه سلتاویگو در این خصوص اظهار داشت: سلتاویگو هیچ نقشه دومی برای فصل آینده نداشته و هیچ نارضایتی هم از انریکه وجود ندارد. اینجا هیچ آشوبی به راه نیفتاده است و لوئیس انریکه سرمربی ما خواهد ماند.

تأکید نایب رئیس باشگاه سلتاویگو بر عدم صدور مجوز خروج انریکه از این تیم در حالی است که گفته می شود آندونی سوبی سارتا، مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا حتی ملاقاتی خصوصی با ستاره پیشین کاتالان ها داشته است.

باریوس در این خصوص هم گفت: من هیچ نظری درباره اخباری که ملاقات انریکه و بارسلونا منتشر شده است ندارم. تا جای که من می دانم انریکه هنوز سرمربی سلتاویگو است و مطلقاً چیزی دیگری برای گفتن نیست.

انریکه پس از پایان دوران بازیگری اش در بارسلونا، برای مدتی هدایت تیم B این باشگاه را بر عهده داشت و در آن توانایی های مربیگری خود را به رخ کشید هرچند تجربه بعدی او در دنیای مربیگری به عنون سرمربی رم چندان خوشایند نبود و در همان فصل اول مربیگری اش در پایتخت ایتالیا اخراج شد.

انتهای پیام /

ارسال نظر