|
|
کدخبر: ۱۷۲۷۴۲

رئیس کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال درباره برگزاری همایش همبستگی و رونمایی از آثار فرهنگی و هنری ایران، ویژه جام جهانی توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران؛محمدرضا ملامحمد گفت: دومین همایش همبستگی ملی در حمایت از تیم ملی فوتبال ایران روز یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه در سالن اجلاس سران از ساعت ۲۰:۳۰ آغاز می شود. این مراسم دومین همایش با رویکرد رونمایی از آثار فرهنگی و هنری ایران، ویژه جام جهانی است که برگزار می شود. ضمن اینکه در این همایش از ۶ اثر برگزیده در حوزه خط و نقاشی، قلم زنی و نقش برجسته، فرش دست بافت ایران، کره فرش جام جهانی و در نهایت موسیقی و ترانه جام جهانی رونمایی می شود.
وی در ادامه بیان کرد: همچنین در این مراسم بزرگ، تفاهم نامه همکاری فدراسیون فوتبال با حامی تیم ملی(همراه اول) امضا خواهد شد. در ادامه این مراسم نیز کلیپ های تصویری از فعالیتهای تیم ملی، تقدیر از داوران برگزیده جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل(کامرانی فر و فغانی) و همچنین نفرات برگزیده AFC در سال ۲۰۱۳ تقدیر می شود.
رئیس کمیته فرهنگی در ادامه گفت: در ادامه مراسم فوق از نمایشگاه عکس به عنوان داستان یک صعود که روایتگر تصویری از لحظات ناب فوتبال ایران برای صعود به رقابتهای مقدماتی جام جهانی، توسط ۱۲ نفر از عکاسان منتخب به نمایش در می آید. همچنین غرفه های ویژه ای در نظر گرفته شده و سامانه نود نود نیز برای عموم علاقمندان عرضه خواهد شد. ضمن اینکه در این مراسم با اهدا لوحی از هنرمندان تقدیر و تشکر می شود.
وی در پایان درباره غرفه فدراسیون فوتبال در نمایشگاه بین المللی کتاب گفت: خوشبختانه بازدیدکنندگان زیادی از غرفه فدراسیون فوتبال دیدن کرده و هر روز از پیشکسوتان و ستارگان فوتبال دعوت می شود تا پاسخگوی سوالات مراجعه کنندگان باشند. ضمن اینکه تا زمان باقی مانده، غرفه های متعدی از عملکرد فدراسیون فوتبال در ۶ سال گذشته مخصوصا سال ۹۲ که تیم ملی برای صعود به جام جهانی چه شرایطی را تحمل کرد.
همچنین برگزاری اردوها و بازیهای تیم های مختلف فوتبال و فوتسال، فوتبال ساحلی در قسمت آقایان و بانوان از دیگر مواردی بود که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است. ضمن اینکه در این غرفه نیز فروشگاه تیم ملی دایر شده تا محصولات تیم ملی، البسه هواداران و تمام مواردی که به تیم ملی و هوادار مربوط می شود، به فروش می رسد. در واقع با دایر کردن این غرفه در نمایشگاه بین المللی کتاب قصد داریم تا تیم ملی را در مسیر موفقیت همراهی کنیم.
انتهای پیام /ارسال نظر