|
|
کدخبر: ۱۷۲۷۶۴

مهم ترین برنامه ما پرداخت پول بازیکنان پرسپولیس است

عضو حقوقی هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا حساب های مسدودشده پرسپولیس تا اواسط هفته آینده باز شود.

مهدی خواجه وند در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، درخصوص نگرانی بازیکنان پرسپولیس بابت عدم پرداخت مطالبات فصل گذشته شان به دلیل بسته بودن حساب های باشگاه اظهار داشت: با توجه به اینکه این مشکل برای گذشته است به نظر من حل شدنی است و نگرانی ندارد. حقیقت موضوع این است که مهم ترین دغدغه و دستور کار اعضای هیات مدیره پرسپولیس پرداخت پول بازیکنان که از فصل گذشته مانده است.

وی افزود: ما جلسات خوب و متوالی را در این خصوص داشته ایم و حتی کارمان به شبانه روز هم کشیده است مهم ترین کار ما این است که حساب های مسدود شده باز شود. تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا اواسط هفته آینده اگر مشکل خاصی پیش نیاید این حساب ها باز شود. ما برای اینکه بر اوضاع مسلط باشیم قطعا نیاز به زمان داریم.

خواجه وند در پاسخ به سوالی که آیا می توانید حساب جدید باز کنید یا خیر گفت: چرا نمی توانیم؟ برای باز کردن حساب جدید مشکلی نداریم اما مسدود شدن حساب های ما نیز مسئله عجیبی نیست اما مطمئن باشید ما می خواهیم حسابی داشته باشیم که تمام کارهای مان قانونی باشد و حالا باید ببینیم نیاز به حساب جدید داریم یا خیر.

عضو هیات مدیره پرسپولیس درباره برخی صحبت ها مبنی بر کناره گیری اسپانسر قرمزپوشان تاکید کرد: مشکلی با اسپانسر نداریم آنها به تعهدات خود نیز به خوبی عمل کرده اند و پول مورد نظر را که بالغ بر ۳ میلیارد تومان است به ما داده اند این پول گم نشده و اصلا مگر می شود که ۳ میلیارد تومان به یکباره گم شود مطمئن باشید تمام تدابیر برای رفع این مشکلات نیز با پیگیری های رحیمی و اعضای هیات مدیره انجام شده و انشاءالله سعی خواهیم کرد هرچه سریع تر حساب های باشگاه باز شود.

گفتنی است همچنین اسپانسر باشگاه پرسپولیس امروز با حضور در محل باشگاه جلسه ای با مسئولان قرمزپوشان داشت.

انتهای پیام / خ

ارسال نظر

پربیننده ترین