|
|
کدخبر: ۱۷۲۷۶۹

خبرگزاری تسنیم: یک سایت انگلیسی ادعا کرد باشگاه منچستریونایتد شروط سرمربی تیم ملی هلند را برای هدایت شیاطین سرخ پذیرفته است و او هفته آینده رسماً به عنوان سرمربی جدید شیاطین سرخ معرفی می شود.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، سایت گل انگلیس اعلام کرد لوئیز فن خال پذیرفته ماه گذشته پذیرفت جانشین دیوید مویس در منچستریونایتد شود اما آن را علنی نکرده است تا همه چیز جنبه رسمی پیدا کند.

به گزارش این سایت، باشگاه منچستریونایتد که ماه گذشته مویس را اخراج کرد هفته آینده به طور رسمی فن خال را به عنوان سرمربی جدید خود معرفی می کند و این مربی هلندی در ماه جولای با پایان ماموریت اش برای هدایت تیم ملی هلند در جام جهانی ۲۰۱۴ شغل جدید خود را آغاز خواهد کرد.

از قرار معلوم شایعاتی که درباره حضور فن خال در اولدترافورد منتشر شده است چندان با حقیقت فاصله ندارند و منچستری ها از مدت ها پیش با سرمربی پیشین تیم های بایرن مونیخ و بارسلونا به توافق رسیده اند اما منتظرند تا رقابت های لیگ برتر به پایان برسد و آن گاه این توافق را علنی کنند.

در حال حاضر رایان گیگز، هافبک ولزی منچستریونایتد به عنوان مربی - بازیکن هدایت شیاطین سرخ را برعهده دارد و در سه بازی که به عنوان سرمربی موقت شیاطین سرخ روی نیمکت این تیم نشسته است دو پیروزی و یک شکست در کارنامه خود ثبت کرده است.

انتهای پیام /

ارسال نظر