|
|
کدخبر: ۱۷۲۷۸۰

فدراسیون جهانی ووشو درآخرین فصل نامه خود در مقاله ای با عنوان «ووشو ایران و فرصت طلایی که خلق کرد» به تمجید از موفقیت های ووشو در سال ۲۰۱۳ پرداخته است.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران، فدراسیون جهانی در آخرین فصل نامه خود که در تاریخ ۴ آوریل سال جاری به انتشار رسیده است در مقاله ای ۳ صفحه ای با عنوان «ووشو ایران و فرصت طلایی که خلق کرد» به تمجید از موفقیت های ووشو در سال ۲۰۱۳ پرداخته است.

علی نژاد در این ارتباط گفت: در این مقاله که به قلم مارتا بور رئیس آمریکایی کمیته رسانه های فدراسیون جهانی به رشته تحریر درآمده با متنی حماسی به افتخارات ایران در سال های اخیر وبه خصوص درسال ۲۰۱۳ در ووشو پرداخته و به علل این موفقیت ها نیز اشاره کرده است.

نایب رئیس فدراسیون ووشو آسیا افزود: مارتابور یکی از عوامل اصلی این پیروزی ها را حمایت های وزارت ورزش و جوانان ایران از ووشو برشمرده و نهایتاً ایران را به عنوان الگوی توسعه و پیشرفت معرفی کرده است.

وی اظهار داشت: هم چنین در صفحه پایانی این فصل نامه به تشکیل کمیته نظارت بر مسابقات جهانی جوانان ۲۰۱۴ ترکیه و به عضویت این جانب به عنوان نماینده آسیا نیزاشاره شده است.

مهدی علی نژاد نظر به اهمیت این موضوع متن اصلی فصل نامه به همراه ترجمه را تقدیم عبدالحمیداحمدی معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزیر ورزش و جوانان کرد.

انتهای پیام /

ارسال نظر