|
|
کدخبر: ۱۷۲۸۳۷

پر بحثترین خبرهای خبرگزاری فارس در روز چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۳ مشخص شدند.

به گزارشخبرگزاری فارس، پر بحثترین خبرهای خبرگزاری فارس در روز چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۳ مشخص و به شرح زیر همراه با پیوندهای مرتبط اعلام شد.

- - - - - - -

مشخصات ۲ محصول جدید پژو در ایران / برآورد اولیه قیمت، بالای ۶۰ میلیون تومان

پژو ۲۰۰۸ و پژو ۳۰۱ به عنوان دو محصول جدید شرکت پژو در ایران تولید خواهند شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادیخبرگزاری فارس، پژو ۲۰۰۸ که یک خودروی شاسی بلند است حدود ۳ سال پیش به بازارهای دنیا عرضه شده است.

- - - - - - -

دست عنصر هتاک به امام خمینی(ره) باید از دانشگاه آزاد کوتاه شود

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل و ۴۵ دفتر این اتحادیه در واکنش به انتصاب یک فرد هتاک به حضرت امام(ره) در دانشگاه آزاد اعلام کردند: ضمن اعلام انزجار از چنین انتصابات اسفبار، اعلام می کنیم اگر ظرف کوتاه ترین زمان دست هتاک به امام و ولایت فقیه و رهبری از دانشگاه آزاد کوتاه نشود، خواهید دید آنچه را که نباید.

- - - - - -

فریادشیران: آقای کی روش! رحمتی را به تیم ملی دعوت کن / دایی را دعوت نکردیم وزیر و وکیل به ما زنگ زدند

مربی سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: از کی روش می خواهم رحمتی را به تیم ملی دعوت کند زیرا او از نظر فنی بهترین دروازه بان ایران است.

نادر فریادشیران در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در مورد فهرست تیم ملی گفت: متاسفانه در این فهرست جای چندین بازیکن از نظر من خالی است مهرداد جماعتی، عبدالله کرمی، هادی عقیلی و مهدی رحمتی می توانستند در این فهرست حضور داشته باشند. مهدی رحمتی اکنون بهترین دروازه بان ایران است او برای فوتبال ما زحمات زیادی کشیده است اما نمی دانم چرا نامش در تیم ملی نیست.

- - - - - -

بسته پیشنهادی کتاب درباره فتنه ۸۸ به مهدی هاشمی اهدا شد

مهدی هاشمی از متهمان فتنه ۸۸ از نمایشگاه کتاب بازدید کرد. در این بازدید بسته پیشنهادی فتنه در سالن یاس از سوی کارشناسان به او اهدا شد.

مهدی هاشمی متهم فتنه ۸۸ که هم اکنون در دادگاه دارای پرونده است در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب در گفت وگو با خبرنگار فارس پیرامون حضور خود در نمایشگاه کتاب گفت: بنده هر سال به نمایشگاه می آیم.

- - - - - -

جزئیات جلسه سری هسته ای عربستان با اطلاع موساد و سیا

یک منبع آگاه سعودی فاش کرد در جلسه ای با حضور پادشاه، ولیعهد و سران ارتش عربستان، «امیر مقرن» پیشنهاد داد در پاسخ به تهدیدهای اخیر روسیه و به رخ کشیدن توان موشکی توسط ایران در چند سال گذشته موافق رسانه ای شدن این موشک ها هستم.

یک منبع آگاه سعودی در گفت وگو باخبرگزاری فارساظهار داشت: قبل از به نمایش گذاشتن موشک های بالستیک حامل کلاهک های هسته ای در عربستان، اختلاف نظر بین نهادهای مختلف این کشور به خصوص شخصیت های سیاسی و نظامی پیرامون این موضوع وجود داشت که آیا ضرورتاً باید پرده از این توانایی موشکی برداشته شود و یا اینکه همچنان پنهان بماند.

- - - - - - - -

انتهای پیام / ب

ارسال نظر