|
|
کدخبر: ۱۷۲۸۶۱

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: در واقع هدف تبلیغات ماهواره ای استفاده نادرست از اعتبار باشگاه بزرگی مانند منچستر است چراکه به هیچ وجه منچستر چنین تیمی نیست.

ناصر فریاد شیران در خصوص تبلیغات ماهواره ای باشگاه منچستر بهخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراناظهار داشت: تبلیغاتی در ماهواره ها از باشگاه منچستریونایتد می شود که در این تبلیغات ماهواره ای عنوان می شود در عرض دو هفته وارد تیم منچستر شوید.

پیشکسوت فوتبال کشورمان تصریح کرد: ورود افراد در عرض دو هفته به یک تیم بزرگی مثل منچستریونایتد ممکن نیست چون این تیم بسیار بزرگ است و می خواهند از اعتبار این باشگاه سوء استفاده کند.

وی ادامه داد: فوتبال رشته جذابی است و هر کسی نمی تواند فوتبالیست شود و کسی که می خواهد فوتبالیست شود احتیاج به زمان دارد.

فریادشیران در پاسخ به این سوال که آیا در شبکه ی ماهواره ای افراد زیادی ثبت نام کرده اند؟ گفت: صد در صد افراد زیادی ثبت نام کرده اند که به نظر می رسد به فکر منافع خودشان هستند چراکه اسم باشگاه منچستر بزرگ است و به همین دلیل بچه ها ثبت نام می کنند.

پیشکسوت فوتبال کشورمان اضافه کرد: تصاویری که در ماهواره نشان می دهد در کشور دبی است و ربطی به باشگاه منچستریونایتد ندارد و هویت این اشخاص معلوم نیست.

وی در خصوص رده های سنی در فوتبال عنوان کرد: در مدرسه فوتبال ۵ رده سنی وجود دارد که می توان به رده سنی زیر ۸ سال، ۸ تا ۱۴ سال نوجوانان، جوانان و امید اشاره کرد.

فریادشیران در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم جوانان و نوجوانان کشورمان فریب تبلیغات ماهواره ای را نخورند.

انتهای پیام /

ارسال نظر