|
|
کدخبر: ۱۷۲۹۶۳

مدیر تیم های ملی دوچرخه سواری کشورمان گفت: حضور ۳ ماه دوچرخه سواران در اردوهای تیم ملی باعثپیشرفتشان در لیگ شد.

مصطفی چایچی در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراناظهار کرد: از روز چهارشنبه و پنج شنبه نفرات انتخاب شده در اردوی تیم ملی که در مجموعه پیست ورزشگاه آزادی است حضور پیدا کردند.

وی درخصوص نحوه انتخاب نفرات برای این اردوها گفت: تایم گیری هایی که در اردوهای قبلی انجام شده بود و سطح کیفی دوچرخه سواران در لیگ امسال تاثیر زیادی در انتخاباتشان برای این اردو داشت.

وی درخصوص سطح کیفی دوچرخه سواران در لیگ امسال گفت: سطح فنی دوچرخه سواران همان گونه که پیش بینی کرده بودیم بسیار بالاتر رفته بود زیرا آن ها از اسفندماه در اردو حضور داشتند و تمرینات مستمری را پیگیری کرده بودند و وضعیتشان بسیار خوب بود.

چایچی در پاسخ به اینکه نفرات پاسخ به اینکه نفرات اصلی که اعزام خواهند شد انتخاب شده اند یا خیر اظهار کرد: هنوز تعداد نفرات اعزامی ها مشخص نشده اند زیرا بعضی از رشته ها تایمی هستند و تا آخرین روز اردو باید صبر کنیم ودر رشته های دیگر هم باید با توجه به سیاست های وزارت ورزش عمل کنیم و دوچرخه سوارانی را انتخاب کنیم که شانس مدال آوری را برای کشورمان داشته باشند.

وی افزود: این اردوتا روز سه شنبه است و سه شنبه اولین گروه ما برای مسابقات آسیایی اعزام خواهند شد واعزام گروه دوم نیز روز چهارسنبه است.

انتهای پیام /

ارسال نظر