|
|
کدخبر: ۱۷۲۹۹۴

سرپرست سابق امور دبیری فدراسیون تنیس روی میز گفت: نتایجی که در ژاپن گرفتیم دور از انتظار نبود، با این برنامه ریزی ها به جایی نمی رسیم.

امیر عمیدی در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراناظهارداشت: نتیجه ای که بازیکنان ایران در جام جهانی ژاپن گرفتند با توجه به برنامه ریزی هایی که برایشان انجام داده بودند، دور از انتظار نبود.

وی تصریح کرد: از برنامه ریزی که سالهای قبل رییس سابق فدراسیون و مدیران تیم ملی پیش گرفته بودند و برگزاری اردوهای بلند مدتف تمرین با بازیکنان آسیایی جنوب شرقی و… را ما هم در دستور کار قرار می دادیم اکنون همچنین سرنوشتی برای تنیس روی میز رقم نمی خورد.

وی تاکید کرد: اگر بخواهیم تیم را آسیب شناسی کنیم ما اکنون در پینگ پنگ چیزی به نام کمیته فنی نداریم که نتایج را ارزشیابی کند عملکرد مربیان و ورزشکاران را بررسی کرده و بهایی بدهند تا ما به شرایط سازگاری برسیم.

کارشناس تنیس روی میز کشورمان خاطرنشان کرد: البته عدم آگاهی به قوانین جدید هم به ما ضربه زد بدون شک کاری که نوشاد عالمیان انجام داد و رویه راکتش را پاره کرد بدون شک نمی دانست که داور به وی اجازه نخواهد داد که رویه ای را عوض کند وبه بازی ادامه داد.

عمیدی اذعان داشت: اگر امسال به دسته یک می رفتیم دوسال دیگر می توانستیم دراین دسته مسابقه دهیم اکنون باعثتاسف است که با شرایط ایده آل جدول وقرعه از این مهم بازماندیم اگر دو سال دیگر به دسته یک برویم ۴ سال را از دست داده ایم که با توجه به برنامه ریزی فعلی پیش بینی نمی شود کاری را بتوانیم پیش ببریم.

وی تصریح کرد: اگر افشین نوروزی در مسابقات قهرمانی جهان ژاپن نتایج خوبی را به دست آورد به دلیل برنامه ریزی های شخصی اش بود نه فدراسیون به علاوه اینکه این بازیکن توانمند ی های بالایی دارد و جایگاهش زیر ۲۰۰ است قابلیت آن را دارد که با رفع برخی ایرادهای کوچکش به رده زیر ۱۰۰ برسد.

عمیدی اضافه کرد: ما برای حضور در مسابقات جهانی فقط یک هفته اردو را پشت سرگذاشتیم آن هم با مجارستان که از نظر من تیم ملی اش عددی نیست ودر رده ۲۶ و۲۷ دنیا قرار دارد.

سرپرست سابق امور دبیری فدراسیون تنیس روی میز در انتها اعلام کرد: امیدوار هستم که مسئولان فدراسیون و تیم ملی پس از بازگشت به ایران آسیب شناسی دقیق کنند و روی رفتارشان تجدید نظر داشته باشند.

انتهای پیام /

ارسال نظر