|
|
کدخبر: ۱۷۳۱۰۷

خبرگزاری تسنیم: هافبک تیم ملی ایران گفت: احتمال صعود به دور دوم جام جهانی وجود دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، آندرانیک تیموریان در حاشیه تمرین امروز تیم ملی در مورد اردوی آفریقای جنوبی گفت: اردویی که در آفریقای جنوبی داشتیم محک نسبتا خوبی برای ما بود ولی در این اردو ترکیب مان کامل نبود زیرا تعدادی از بازیکنان تیم ملی درگیر بازی های باشگاهی بودند. انشاءالله لژیونرها به تیم ما اضافه می شوند و با نیروی مضاعف کار را ادامه می دهیم.

تیموریان در مورد وضعیت مصدومیت دستش نیز گفت: پس از بازی با کره و همچنین بازی برابر الشباب دچار مصدومیت شدم اما حالا وضعیتم خوب است و باید کمی مراقبت کنم.

بازیکن تیم ملی در مورد اینکه احتمال نرسیدن برخی از لژیونرها مانند نکونام به اردوی اتریش گفت: من هم در حد و حدیثو از روزنامه ها این موضوع را مطلع شدم امیدوارم هرچه صلاح است همان اتفاق بیفتد و بازیکنانی که با باشگاه شان قرارداد دارند باید با صلاحدید آنها در اردو حضور پیدا کنند.

وی با تاکید بر حمایتش از دریافتی فوتبالیست ها گفت: در تمام دنیا فوتبالیست ها پولی که می گیرند از بازیکنان ایرانی بیشتر است. به هر حال یک بازیکن در سطح اول فوتبال مملکتش بازی می کند و ملی پوش است و حق هم دارد میلیاردی بگیرد مگر چند نفر اینگونه است. ضمن اینکه این پول ها چیزی نیست که ما به زور گرفته باشیم. ما حق مان را می گیریم و در قبالش مالیات مان هم را به دولت محترم تقدیم می کنیم.

او همچنین گفت برای فصل آینده هنوز تصمیمی نگرفته است.

تیموریان اظهار داشت: ما فرصت زیادی را از دست داده ایم و امیدوارم از این ۳۰ روزی که تا پایان جام جهانی باقی مانده است بتوانیم استفاده کنیم.

هافبک تیم ملی در کیفیت لباس های تمرین عنوان کرد: هفته گذشته در مورد این موضوع صحبت کردم و نمی خواهم دوباره به آن بپردازم. انشاءالله این موضوع حل شود و این تی شرت ها در شأن تیم ملی نیست و باید لباس های با کیفیت تری داده شود.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار رادیو آلمان که از او در مورد صعود تیم ملی پرسید گفت: همه تلاش مان را می کنیم که بتوانیم به مرحله بعد صعود کنیم. فکر می کنم که می توانیم این کار ها را انجام دهیم. کار مشکلی است اما غیر ممکن نیست. بازی مقابل نیجریه مهمترین بازی ما خواهد بود و اگر بتوانیم در این دیدار نتیجه بگیریم می توانیم موفق شویم.

انتهای پیام /

ارسال نظر