|
|
کدخبر: ۱۷۳۱۱۶

خبرگزاری تسنیم: دروازه بان تیم ملی ایران گفت که تمام تلاشش را می کند تا در لیست نهایی کی روش حضور داشته باشد.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، علیرضا حقیقی که امروز اولین تمرینش را با تیم ملی ایران شروع کرد، در مورد وضعیتش گفت: از نظر روحی روانی و بدنی وضعیت خوبی دارم و در طول یک نیم فصلی که بازی کردم عملکردم هم خوب بود. امروز هم در جمع ملی پوشان حضور دارم و امیدوارم که بتوانم به برزیل بروم.

وی افزود: همه بازیکنان دوست دارند که در جام جهانی برزیل باشند. همه چیز دست خداست و من تمام تلاشم را می کنم که بتوانم در ترکیب پایانی تیم ملی حضور پیدا کنم.

حقیقی در مورد امکانات تمرین و اردوی تیم ملی نیز گفت: من اولین جلسه ای است که با تیم ملی تمرین می کنم البته می دانم که منظور شما از امکانات چیست ولی به ما گفته اند که صحبت نکنید.

دروازه بان تیم ملی در مورد اینکه آیا درست است که هر کس در حمایت از کی روش به لباس های تیم ملی انتقاد نکند، خط می خورد، گفت: اتفاقا چیزی که به ما گفتند این است که در مورد این موضوع صحبت نکنیم. دیگر بازیکنان در مورد این مساله حرف زدند. لباس های تیم ملی خوب اند و حرف ندارند(با لبخند).

وی در مورد شایعه اینکه علت حضور نداشتن در ترکیب تیم باشگاهی اش قهر کرده است، گفت: خیر آنجا اروپاست و این مسائل وجود ندارد و مچ پای من در هنگام گرم کردن مصدوم شد و قرار بود که همان موقع به بیمارستان بروم اما با توافقی که با سرمربی داشتیم روی نیمکت نشستم. از شانس خوب و یا بد من در آن بازی دروازه بان ما اخراج شد و مجبور شدم که در ترکیب حضور پیدا کنم.

حقیقی عنوان کرد که فصل آینده در این تیم پرتغالی حضور نخواهد داشت و به روبین کازان برمی گردد.

او در مورد هم گروهی های تیم ملی در جام جهانی عنوان کرد: آرژانتین را همه می شناسند که چگونه تیمی است، نیجریه و بوسنی هم از بازیکنان بین المللی و خوبی در ترکیب تیم شان به کار می برند و در این میان ما هم می توانیم عملکرد خوبی داشته باشیم و برای ایران افتخار کسب کنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر