|
|
کدخبر: ۱۷۳۱۳۰

گزارش اولین تمرین تیم ملی در تهران

خبرگزاری تسنیم: اولین تمرین تیم ملی ایران در تهران، عصر امروز(پنج شنبه) برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، تیم ملی ایران اولین تمرین خود در تهران را از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه زمین شماره یک ورزشگاه آزادی آغاز کرد.

* همه بازیکنان شاغل در لیگ برتر در این تمرین حضور داشتند و از لژیونرها نیز تنها پژمان منتظری و علیرضا حقیقی در تمرین شرکت کردند.

* خبرنگار شبکه رادیویی ARD آلمان که برای تهیه گزارشی از تیم های حاضر در جام جهانی برزیل به ایران سفر کرده است به محل تمرین تیم ملی آمد و تنها با آندرانیک تیموریان گفت وگو کرد.

این خبرنگار آلمانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیمبا بیان اینکه از مربیان ایرانی شناخت دارد در پاسخ به این سوال که اطلاعی دارد که قرار است توماس هسلر برای مربیگری به ایران بیاید؟ گفت: من هم چیزهایی در این مورد شنیده ام.

* همه دستیاران کارلوس کی روش به غیر از «برونو» در تمرین تیم ملی حضور داشتند.

* کنار زمین زنجیری قرار داده بودند تا خبرنگاران و عکاسان از آن محدوده خارج نشوند. این موضوع باعثاعتراض عکاسان شده بود و در حالی که آنها قصد داشتند کنار زمین به عکاسی بپردازند به سمت سکوها هدایت شدند.

* در تمرین امروز تیم ملی، تمامی بازیکنان دعوت شده داخلی حضور داشتند و از میان لژیونرها تنها علیرضا حقیقی و پژمان منتظری به تیم ملی ملحق شده بودند. با این حال از میان گروه دستیاران کی روش در اردوی آفریقای جنوبی به غیر از برونو سایر دستیاران در تمرین امروز حاضر بودند.

* در ابتدای تمرین کی روش ۱۰ دقیقه برای بازیکنان صحبت کرد.

* تمرین امروز زیر نظر گروه مربیان آغاز شد در حالی که کی روش مشغول صحبت با خبرنگاران بود.

* بازیکنان ابتدا با دویدن و حرکات کششی به گرم کردن پرداختند سپس در حالی که جی. پی. اس های مربوط به وضعیت قلبی را به سینه هایشان بسته بودند؛ تمرینات سرعتی را آغاز کردند که شامل استارت های کوتاه در گوشه ای از زمین بود. در ادامه کی روش شخصا اداره تمرین را به عهده گرفت و در حالی که زمین چمن آزادی با موانع و دروازه های کوچک تقسیم بندی شده بود، کی روش بازیکنان را به چهار گروه در قالب دو تیم تقسیم کرد. در یک گروه از آنها در قالب دو تیم صفید و قرمز به بازی مقابل دروازه های کوچک و گروه دیگر در قالب تیم قرمز و سفید به بازی در فضای محدود میان موانع پرداختند.

* در تمرین گروه اول بازیکنان باید با پاسکاری در فضای محدود دروازههای گل کوچک را هدف می گرفتند و در تمرین گروه دوم بازیکنان باید با پاسکاری و عبور از میان موانع توپ را به یکدیگر می رساندند.

* در طول مدت این تمرین علی کفاشیان روی نیمکت ذخیره های ورزشگاه آزادی نشسته بود و تمرینات تیم را زیر نظر داشت. او همچنین با عکاس هایی که در محل تمرین بودند عکس یادگاری انداخت. پس از آن رئیس فدراسیون فوتبال نیز از عکاسان عکس گرفت.

* در ادامه کارهای تمرینی بازیکنان در عرض زمین دویدند و تمرین پس از ۹۰ دقیقه در ساعت ۱۹ به پایان رسید. البته ۱۰ دقیقه پایانی بدون حضور خبرنگاران برگزار شد.

انتهای پیام /

ارسال نظر