|
|
کدخبر: ۱۷۳۱۳۲

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: لباس های تیم ملی استانداردهای کامل را دارد و باید در نگهداری آن کوشا باشند.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، علی کفاشیان در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: ۱۸ بازیکن داخل کشورمان در اولین اردوی تیم ملی در کشورمان حاضر شدند و این تمرینات تا روز یکشنبه ادامه دارد و خود را برای اردوی اتریش آماده می کنند. تمرینات به صورت جدی آغاز شده و از هم اکنون باید فکر کنیم که در فضای جام جهانی هستیم. بازیکنان و کادر فنی هم به خوبی این موضوع را درک کرده اند و با جدیت کار خود را ادامه می دهند.

وی در مورد انتقادهایی که به پیراهن تیم ملی صورت گرفته، اظهار داشت: لباس ها استاندارد کامل را دارد بهترین نوع لباس اروپایی را شامل شده و اگر در بعضی موارد ایرادی وجود دارد به خاطر نگهداری آن است. لباس را نباید با آب داغ شست و شاید همین مسائل باعثشده تا اعتراض هایی به وجود آید بازیکنان ما باید یاد بگیرند که چگونه لباس های خود را نگه دارند.

رئیس فدراسیون فوتبال تأکید کرد: اسپانسر تیم لباس های خوبی تهیه کرده و در اختیار بازیکنان قرار داده است اینگونه نیست که بازیکنان برای هر بازی یک لباس بپوشند و بعد آن را دور بیندازند. باید یاد بگیرند که چگونه لباس هایشان را نگه دارند. قرار نیست هر بازی یک لباس داده شود اگر پول مان از پارو هم بالا برود این کار را نمی کنیم. نباید مصرف بیهوده داشت باید بهینه مصرف کنیم. زیاد مصرف کردن ملاک نیست و نباید هزینه بی مورد انجام دهیم. هنر به حساب نمی آید باید درست حساب کنیم.

کفاشیان در مورد اینکه بازیکنان اگر در بازی های جام جهانی بخواهند لباس هایشان را تعویض کنند پس از آن دیگر پیراهنی ندارند، گفت: تا زمانی که ما به بازیکنان لباس می دهیم آنها باید آن را مدیریت و نگهداری کنند. هر زمانی که در اختیار خودشان قرار دادیم می توانند تعویض کنند و هدیه بدهند. در حفظ لباس تیم ملی باید دقت زیادی داشت ما یک تیم نداریم و در سال هزینه های زیادی برای البسه تیم ملی صورت می گیرد. همه باید لباس خوب داشته باشند نباید بازیکنان به فکر لباس تیم ملی باشند بلکه باید تمرین خود را انجام دهند.

کفاشیان در مورد اینکه کی روش اعلام کرده با شایعاتی که در ۱۰ ماه اخیر رخ داده، شفاف است که اینجا مرا نمی خواهند، تأکید کرد: اتفاقات ده ماه اخیر را نمی دانم چیست.

ادامه دارد

ارسال نظر