|
|
کدخبر: ۱۷۳۲۷۳

وضعیت بازیکن پیکان را از نظام وظیفه استعلام می کنیم

خبرگزاری تسنیم: رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کشورمان گفت: برای رسیدگی به شکایت باشگاه فجرسپاسی از بازیکن پیکان از نظام وظیفه استعلام خواهیم کرد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، اسماعیل حسن زاده در خصوص شایعاتی که در خصوص جعلی بودن کارت های پایان خدمت بازیکنان فولاد به وجود آمده بود، اظهار داشت: بعد از اینکه لیگ برتر به پایان رسید «قیل و قال هایی» در خصوص کارت های پایان خدمت بازیکنان فولاد در رسانه ها به وجود آمد، اما تاکنون درباره این مسئله هیچ شکایتی به کمیته انضباطی نرسیده است.

وی افزود: در کمیته انضباطی نامه ای از فدراسیون فوتبال، باشگاه یا شاکی خصوصی در خصوص کارت های پایان خدمت بازیکنان فولاد وجود ندارد و باشگاه فولاد تاکنون شاکی نداشته است.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با بیان اینکه در خصوص بازیکن تیم پیکان شکایتی مطرح شده است، گفت: در هفته اول اردیبهشت از سوی باشگاه فجرسپاسی شکایتی در خصوص جعلی بودن کارت یکی از بازیکنان تیم پیکان به کمیته انضباطی واصل شد که ما تحقیقات اولیه را به سرعت انجام داده ایم و اولین تحقیق ما نیز استعلام از سازمان وظیفه عمومی است.

حسن زاده ادامه داد: این پرونده ها زیاد پیچیده نیست و ما تنها منتظر پاسخگویی نظام وظیفه خواهیم بود. هر زمان که جواب استعلام را بگیریم به سرعت رأی را صادر خواهیم کرد. البته این پرونده چندان پیچیده نیست و باید مشمول بودن یا غیرمجاز بودن بازیکن مشخص شود.

وی عنوان کرد: اگر کارت پایان خدمت بازیکن پیکان غیرمجاز بوده باشد، باید ببینیم این بازیکن و باشگاه پیکان از این موضوع اطلاع داشته اند یا نه و در نهایت همه باید به استعلامی که از نظام وظیفه می شود احترام بگذاریم.

انتهای پیام /

ارسال نظر