|
|
کدخبر: ۱۷۳۳۸۵

کرمی رائول را محو کرد

سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: بازیکنان السد قطر می خواستند بازیکنان ما را مصدوم کنند.

حسین ابن قاسم در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در مورد تساوی بدون گل فولاد خوزستان در دیدار رفت مقابل السد قطر گفت: بازی خوبی انجام دادیم که خدا را شکر نتیجه بدی به دست نیاوردیم البته می توانستیم در این دیدار پیروز شویم که در نهایت بازی با تساوی به پایان رسید.

وی افزود: آنها با استفاده از حربه فیزیکی می خواستند بازیکنان ما را کنترل کنند و قصد داشتند برخی از بازیکنان را مصدوم کنند. دیدید غلامرضا رضایی را از جریان بازی خارج کردند خطای بدی روی ساسان انصاری انجام دادند و دو بار سروش رفیعی را به شدت زدند. داور می توانست نفرات آنها را اخراج کند اما کارت قرمز را زرد تبدیل کرد.

سرپرست فولاد خوزستان در ادامه خاطرنشان کرد: دیدید آنقدر رائول رائول می گفتند او نتوانست کاری انجام بدهد و عبدالله کرمی رائول را محو کرد.

وی در مورد وضعیت غلامرضا رضایی خاطرنشان کرد: میزان مصدومیت این بازیکن هنوز مشخص نیست رضایی باید از پای خود عکس بگیرد تا متوجه شود آیا می تواند در بازی بعدی به میدان برود یا نه؟

ابن قاسم در ادامه تأکید کرد: پس از دیدار در مقابل السد بازیکنان در رختکن شام خوردند و به طور مستقیم به فرودگاه رفتند ۸ صبح به اهواز رسیدیم و دیروز تیم استراحت کرد. در حال حاضر وضعیت تیم خوب است و امیدواریم بتوانیم مقابل حریفمان در دیدار برگشت نتیجه بگیریم. امیدواریم روز چهارشنبه ۵۰ هزار هوادار به ورزشگاه بیاید و با احساس و حرارت خود به تیم کمک کنند.

وی در پایان در مورد سوشا مکانی و بختیار رحمانی چه زمانی و چگونه به اردوی تیم ملی اضافه می شود یادآور شد: باید به باشگاه برویم و در این مورد اطلاع کسب کنیم هنوز بحثاز بازگشت از قطر به باشگاه نرفتم و در جریان این مسئله نیستم.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر