|
|
کدخبر: ۱۷۳۳۹۱

مدیرعامل سابق صبای قم در خصوص پیشنهاد مجدد به وی برای مدیریت در صبای قم گفت: نایب رییس و سخنگوی باشگاه به من پیشنهاد مدیرعاملی تیم صبای قم را دادند.

محسن رمضان بیگی درگفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراناظهارداشت: با توجه به تغییرات برای فصل جدید به طور کامل کادر فنی باشگاه به دنبال صحبت کردن با گزینه های مدیرعاملی دیگر هم بوده اند ولی من در جریان این موضوع نیستم.

وی در رابطه با اینکه در لیگ یازدهم از سمت مدیرعاملی استعفا داد افزود: در لیگ یازدهم توان کمک کردن به تیم را نداشتم و درآن زمان نیروی جدید با برنامه ی جدید به تیم اضافه شد ومن توان ماندن در تیم را نداشتم ترجیح دادم از صبا جدا شوم.

رمضان بیگی اضافه کرد: اعتقاد من برآن است اگر نمی توانی مفید باشی بمانی خیانت کرده ای در آن زمان ماندن من در تیم خیانت به صبا بود.

مدیرعامل سابق صبا اذعان داشت: بحثارتباط در میان نیست که من دوباره پیشنهاد مدیرعاملی داده شد بلکه سخنگوی تیم که به خوبی با من آشنا بود این موضوع را مطرح کرد.

رمضان بیگی در پایان درخصوص انتقال صبا از قم به تهران خاطرنشان کرد: انتقال صبا از قم به تهران نمی تواند به وضعیت بهتر تیم کند بلکه این تیم متعلق به مردم قم است و ۶ دوره است که صبا در قم فعالیت می کند و محبوب مردم قم است که این محبوبیت به عملکرد بهتر تیم کمک می کند.

انتهای پیام /

ارسال نظر