|
|
کدخبر: ۱۷۳۴۲۲

خبرگزاری تسنیم: سرمربی اسپانیایی تیم ملی فوتسال کشورمان تاکید کرد شاگردانش در فینال جام ملت های فوتسال ۲۰۱۴ آسیا مقابل ژاپن تمام توان خود را به معرض نمایش خواهند گذاشت.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، خسوس کاندلاس که شاگردانش فردا(شنبه) در فینال جام ملت های فوتسال ۲۰۱۴ آسیا با ژاپن مصاف خواهند کرد، گفت: خودمان را برای بازی فردا آماده کرده ایم. در واقع آماده سازی ما بازی هایی بوده که در راه رسیدن به فینال این تورنمنت انجام داده ایم.

وی افزود: در بهترین شرایط خودمان نبوده ایم ولی سعی می کنیم تا بهترین باشیم. در این مرحله نمی توانیم محدودیت هایی برای خودمان وضع کنیم و فردا این فرصت را داریم که از بازیکنان بخواهیم تا تمام توان خود را مقابل ژاپن به معرض نمایش بگذارند.

سرمربی اسپانیایی تیم ملی ایران تصریح کرد: انتظار این را داشتم که با ژاپن در مرحله نیمه نهایی روبرو شویم اما به دلیل اینکه آنها در مرحله گروهی شکست خوردند برنامه تغییر کرد و ما با ازبکستان در نیمه نهایی دیدار کردیم.

کاندلاس خاطرنشان کرد: در بازی هایی اینچنینی معمولاً گل های زیادی رد و بدل می شود و هر دو تیم تحت فشار هستند پس نتیجه بازی به بازیکنان و شرایط بازی بستگی دارد. دو فاکتور نتیجه این بازی را رقم می زند؛ یکی دروازه بانان دو تیم و دیگری دقت شوت بازیکنان.

انتهای پیام /

ارسال نظر