|
|
کدخبر: ۱۷۳۵۴۸

پول اسپانسر دست وزارت ورزش است

خبرگزاری تسنیم: سخنگوی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تاکید کرد که در مورد علی کریمی و دیگر بازیکنان سرمربی سرخپوشان تصمیم گیرنده است.

حمید استیلی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، در مورد اینکه آیا بحثحضور علی کریمی در پرسپولیس در هیئت مدیره این باشگاه مطرح شده است، عنوان کرد: در جلسه هیئت مدیره اصلاً در مورد بازیکن مسئله ای مطرح نشد و در این موارد فقط سرمربی تصمیم گیرنده است. کریمی بازیکن بزرگی است که خدمات زیادی برای پرسپولیس انجام داده است.

وی در خصوص اینکه آیا برنامه های علی دایی در هیئت مدیره مورد بررسی قرار گرفته اظهار داشت: دایی برنامه های خود را به آقای رحیمی تحویل داده و هنوز در هیئت مدیره برنامه های دایی مورد بررسی قرار نگرفته است. در جلسات گذشته در مورد مسائلی مانند چارت تشکیلاتی باشگاه صحبت شد و امکان دارد این موضوع در جلسه بعدی مطرح شود.

سخنگوی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره آخرین اخبار از مذاکرات باشگاه پرسپولیس و عجمان امارات برای حل مشکل محمدرضا خلعتبری عنوان کرد: این مشکل به بخش حقوقی مربوط است و قطعاً دوستان تلاش می کنند تا این مشکل هم حل شود.

استیلی در پاسخ به این سوال که چه زمانی بدهی فصل پیش بازیکنان پرداخت می شود، تاکید کرد: بزرگترین مشکل ما این است که تمام حساب های باشگاه مسدود است و نمی توانیم برای پرداخت بدهی ها پولی واریز کنیم. اولین و مهمترین برنامه هیئت مدیره پرداخت بدهی های فصل گذشته بوده و هست.

وی تصریح کرد: ادامه این روند به ضرر پرسپولیس است و باید راه حل مناسبی پیدا شود. بیشترین بدهی باشگاه پرسپولیس به وزارت دارایی است و باید کمی هم کمک شود.

استیلی در مورد اینکه پول پرداختی اسپانسر باشگاه پرسپولیس دست چه کسی است، گفت: این پول باید به حساب باشگاه واریز شود که این کار هنوز میسر نشده به خاطر همین پول اسپانسر در حال حاضر دست وزارت ورزش است.

انتهای پیام /

ارسال نظر