|
|
کدخبر: ۱۷۳۵۶۹

سخنگوی باشگاه سایپای کرج گفت: طی جلسه ای که روز گذشته سبحانی مدیر عامل تیم با فیرات برای ادامه همکاری برگزار کرد قرار شد تا آخر هفته نتیجه را اعلام نماید.

سعید تقی زاده در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراناظهار داشت: در این جلسه سبحانی صحبت های پایانی را با فیرات انجام داده و توافق اولیه برسد مبلغ قرار داد و شرایط تیم صورت گرفته است و براین اساس پایان هفته وضعیت فیرات مشخص می شود.

وی در خصوص مذاکره با مربیان دیگر برای سرمربی گری سایپا گفت: در ابتدا باید وضعیت فیرات مشخص شود و بعد از آن ما به سراغ مذاکره با گزینه های دیگر می رویم.

تقی زاده در مورد اینکه آیا سبحانی مدیر عامل هم تغییر می کند یا نه عنوان کرد: شایعه هایی در این مورد در چند ماه اخیر به گوش ما هم رسیده مجمع تیم ها گروه خودروسازی سایپا است و تصمیم در مورد هیئت مدیره و مدیرعامل هم به عهده آنها است.

وی همچنین ادامه داد: علی رغم شایعه که رواج پیدا کرده موردی در خصوص رفتن سبحانی ابلاغ نشده است ما این کار را بر عهده مجمع می گذاریم تا طبق قائده پیش رود در حال حاضر سبحانی مدیر عامل این تیم است و همچنان فعالیت خود را ادامه می دهد.

سخنگوی سایپا تصریح کرد: در رابطه با مازاد بازیکنان هنوز به نتیجه قطعی نرسیده ایم و کادر فنی در حال جمع بندی است.

تقی زاده در رابطه با ماندن دو بازیکن رضایی و شهباز زاده بیان کرد: تمام بازیکنان سایپا دو بازیکن فعلی برای تیم ما ارزشمند و قابل احترام هستند طبیعی است که بازیکن با استعداد توسط تیمهای دیگر هم دعوت می شوند ولی در حال حاضر ما با بازیکنان در حال صحبت و گفتگو هستیم و دلمان نمی خواهد چنین بازیکنان را از دست بدهیم.

تقی زاده در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم هر چه سریع تکلیف سرمربی تیم مشخص شود تا تمرینات تیم برای فصل بعد را شروع کنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر