|
|
کدخبر: ۱۷۳۶۱۶

اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال بامداد امروز(شنبه) وارد تهران شد.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران،کواچ سرمربی صربستانی تیم ملی والیبال ایران که هفته پیش با کسب مقام نایب قهرمانی سری آ ایتالیا و جام حذفی این کشور به کار خود در تیم پروجیا پایان داده بود، بامداد امروز شنبه از طریق فرودگاه امام خمینی(ره) وارد تهران شد.

سرمربی تیم ملی کشورمان در گفتگویی کوتاه با خبرنگاران و اصحاب رسانه در خصوص حضورش در ایران به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال گفت: آمده ام اول بشم، نه دوم. بازیکنانم پتانسیل بالایی دارند. تمام سعی خود را می کنیم که موفقیت های گذشته را ادامه دهیم و روند صعودی والیبال ایران را بیش از پیش افزایش دهیم. کار خیلی سختیم داریم ولی به خود و بازیکنانم ایمان دارم.

کواچ ۴۷ ساله که دو سال سابقه بازی در لیگ برتر والیبال ایران را در پرونده کاری خود دارد، از امروز شنبه مستقیما هدایت مردان والیبال ایران را در دست می گیرد و در اولین دیدار دوستانه ایران و استرالیا برای نخستین مرتبه بر روی نیمکت تیم ملی ایران خواهد نشست.

اسلوبودان کواچ ۲۰ اسفندماه سال ۹۲ پس از مذاکره متعدد فدراسیون والیبال با گزینه های متعدد خارجی به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال ایران انتخاب و جایگزین خولیو ولاسکو شد. نخستین نشست مطبوعاتی کواج نیز ساعت ۱۸ روز یکشنبه بعد از بازی تدارکاتی با تیم ملی استرالیا در سالن کنفرانس های سالن ۱۲ هزار نفری ازادی تهران برگزار خواهد شد. تیم ملی والیبال ایران خود را برای حضور شایسته در لیگ جهانی سال ۲۰۱۴ آماده می کند.

این رقابت ها از دوم خردادماه آغاز می شود و ملی پوشان ایران نهم خردادماه در نخستین بازی خود به مصاف ایتالیا می رود.

انتهای پیام /

ارسال نظر