|
|
کدخبر: ۱۷۳۶۱۹

بودجه نفت فصل آینده ۱۵ درصد افزایش خواهد یافت؛

مدیرعامل تیم فوتبال نفت تهران: صحبتهای اولیه با گل محمدی انجام شده و منتظر پاسخ وی هستیم.

رحیم ایرانیان در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراندر مورد شرایط یحیی گل محمدی و ادامه حضور وی در باشگاه نفت تهران گفت: در جلسه ای که با یحیی گل محمدی برگزار کردیم، صحبت های اولیه صورت گرفته و قرار بر این شده ظرف چند روز آینده، سرمربی جواب نهایی را به باشگاه ارائه دهد.
وی افزود: در حال حاضر بازیکنان در استراحت هستند و زمان شروع تمرینات پس از قطعی شدن سرمربی، اعلام خواهد شد.
رحیم ایرانیان در خصوص لیست مازاد این تیم بیان کرد: در حال حاضر نمی شود در این رابطه صحبتی کرد و به محض انتخاب شدن مربی، در رابطه با لیست مازاد تصمیم گیری می شود.
وی در خصوص رقم سرمایه گذاری و بودجه این تیم در لیگ چهاردهم خاطرنشان کرد: بودجه باشگاه در لیگ آینده تقریبا مثل سابق در حدود ۷ میلیارد تومان است که این رقم احتمالا ۱۰ – ۱۵ درصد افزایش خواهد یافت.

رحیمیان در پاسخ به این سوال که آیا با رفتن ستاره های تیمتان موافقت می کنید؟ بیان کرد: ما در مطبوعات شنیدیم که سایر باشگاه ها خواستار بازیکنان ما هستند ولی فقط یک باشگاه درخصوص یکی از بازیکنانمان با ما وارد مذاکره شده است.

وی ادامه داد: اگر سایر باشگاه ها خواستار بازیکنانمان هستند باید با باشگاه مذاکره کنند. در واقع صلاح هم همین است که روال اداری طی شود.

ایرانیان درخصوص لیست تیم ملی گفت: جای یکسری بازیکنان درتیم ملی خالی است به عنوان مثال ووریا غفوری در حال حاضر یکی از بهترین دفاع های ایران است که در لیست تیم ملی نیست.

وی در پایان درخصوص سایر گزینه های مربیگری نفت در صورت عدم همکاری یحیی گل محمدی اذعان داشت: ما منتظر جواب یحیی گل محمدی و مشتاق به ادامه همکاری با وی هستیم چون هم مربی با اخلاق و هم خوش فکر است اگر چناچهه خودش تمایلی به ادامه همکاری نداشته باشد در این صورت با هم سراغ گزینه های مدنظرمان خواهیم رفت.

وی افزود: یحیی گل محمدی پیشنهادهایی به باشگاه ارائه داد که توسط هیئت مدیره باشگاه در حال بررسی است به هر حال ما خوشحال می شدیم که بتوانیم با گل محمدی به توافق برسیم و ادامه همکاری دهیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر