|
|
کدخبر: ۱۷۳۶۲۸

پنجعلی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: بودجه ی سالیانه مان را تحویل وزارت ورزش دادیم و منتظر تأیید آن هستیم.

" محمد پنجعلی " در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگارانگفت: بودجه ی سالیانه مان را تحویل وزارت دادیم و منتظر هستیم که تا چه حدی تأیید می شود تا براساس بودجه مان بتوانیم برنامه ریزی کنیم.

وی افزود: تنها در این صورت است که می توانیم همه ی بازیکنان مد نظر دایی و ستاره های تیم را حفظ کنیم.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا تیم فوتبال پرسپولیس، امسال تمهیدی در نظر گرفته که فصل نقل و انتقالات را از دست ندهد و از سایر تیم ها عقب نماند افزود: همه فکر و ذکرمان این است که هرچه سریعتر این کار را انجام دهیم، همانطور که گفتم ما منتظر تأیید بودجه هستیم تا بتوانیم به لطف خداوند فصل جدید را خوب آغاز کنیم و شادی را به هوادارن هدیه کنیم.

وی افزود: تا بودجه مان تعیین نشود نمی توانیم مذاکراتمان را شروع کنیم. واقعیت این است که همه بچه ها دوست دارند. در این تیم پرطرفدار و قدیمی بمانند. تمام بازیکنان انتخاب اولشان تیم پرسپولیس است منتها باید وضعیت شان مشخص شود.

" پنجعلی " ادامه داد: اگر شرایط محیا شود بیش از ۹۰ درصد بازیکنان مان را خواهیم داشت.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد ارزیابی اش از کمیته ی فنی گفت: بهرحال تمام این عزیزان از پیشکسوتان و بزرگان هستند و من مطمئنم که برای کمک به تیم از هیچ کاری دریغ نخواهند کرد.

" محمد پنجعلی " در خصوص عدم حضور " علی پروین " در کادر فنی تیم گفت: به نظر من " علی پروین " خودش نخواست که حضور داشته باشد و گرنه در بزرگی و تملک این پیشکسوت هیچ شکی نیست.

وی در خصوص وظایف کمیته ی فنی و آزادی عمل شان در خصوص کارهای فنی تیم گفت: مطمئنا کمیته ی فنی به کادر فنی کمک می کند. بهرحال شرح وظایف مشخص است، کمیته ی فنی نظر می دهد و کادر فنی هم ارزیابی می کند و آن چه که صلاح بداند را در نظر می گیرد. در هر حال کادر فنی حرف آخر را می زند.

" محمد پنجعلی " در خصوص شرایط تیم و هوادارن گفت: واقعیت این است که از صمیم قلب طرفداران ما هیچ جا برای تیم کم نگذاشتند و همه جوره تیم را حمایت کردند. ما در بازی آخر باید جشن قهرمانی را می گرفتیم اما بد شانسی آوردیم. ما تمام هدفمان شادی هوادارن است، ما با افتخار در خدمت هوادان هستیم و تمام سعی مان را برای شادی هوادارن انجام خواهیم داد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم که امسال هم با سعی و تلاش بازیکنان و برنامه ریزی درست و هدفمند بالاتر رویم و جام قهرمانی را کسب کنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر