|
|
کدخبر: ۱۷۳۶۸۳

تمرینات تیم ملی والیبال ساحلی رده سنی نوجوانان کشورمان برای حضور درمسابقات المپیک نانجینگ چین به طور منظم و منظم و مستمر دنبال می شود.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، نکته قابل توجه و تأمل در تمرینات تیم ملی والیبال ساحلی عدم حضور ۲ بازیکنی است که موفق به کسب سهیمه المپیک در مسابقات آسیایی تایلند شده بودند است.

مازیار هوشمند سرمربی تیم ملی والیبال ساحلی رده سنی نوجوانان درگفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: ما با ۲ ساحلی باز نوجوان " رسول آقچلی " و " بابک موسوی " در مسابقات آسیایی تایلند سهیمه المپیک را به دست آوردیم اما متاسفانه بنا به دلایلی آنها در این تمرینات حضور ندارند.

وی تصریح کرد: هم اکنون این ۲ ساحلی باز درتمرینات تیم ملی والیبال سالنی حضوردارند. البته با رایزنی محمد رضا داورزنی رئیس فدراسیون توانستیم اجازه آنها را از کادر فنی تیم ملی نوجوانان بگیریم تا در تمرینات ساحلی حضور پیدا کنند اما متاسفانه وقتی آنها را دیدم متوجه شدم این ۲ ساحلی باز المپیکی فکر و ذهنان درگیر تیم ملی نوجوانان است.

وی تصریح کرد: وقتی دیدم یکی از آنها برای نیامدن به تمرین تیم ملی ساحلی گریه کرد، قبول نکردم که از آنها در تمرینات استفاده کنم چون حضورشان در کنار دیگر ساحلی بازان ملی پوش به ضررمان می شد.

وی گفت: احساس من بر این است که به آنها گفته اند فعالیت در والیبال ساحلی از نظر مالی هیچ گونه منفعت مالی در پی ندارد به همین خاطر بود که ما هم از پذیرفتن آنها جلوگیری کردیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ساحلی بازان در ادامه افزود: من پس از پایان مسابقات ساحلی آسیا نام این ۲ بازیکن را به کادر فنی تیم ملی والیبال سالنی دادم قرار شد که تا زمان مسابقات المپیک نانجینگ چین هیچ صحبتی باآنها نشود ولی متاسفانه نمی دانم چطورشد که آنها به تیم ملی سالنی دعوت شدند.

هوشمند یادآور شد: با این اتفاقی که افتاد به نوعی پدرومادر های بازیکنان مذکور با من به مشکل برخوردند چون آنها می گفتند که فرزندانشان یا باید درسالنی کارشان را به طور حرفه ای دنبال کنند و یا با والیبال به طور کل خداحافظی کرده و به درسشان رسیدگی کنند.

انتهای پیام /

ارسال نظر