|
|
کدخبر: ۱۷۳۶۸۷

با حضور سرپرست فدراسیون و اعضای هیات رئیسه؛

اولین جلسه هیات رئیسه فدراسیون قایقرانی در سال ۹۳ با حضور سرپرست فدراسیون و اعضای هیات رئیسه بعدازظهر امروز ۲۰ اردیبهشت ماه در دریاچه آزادی برگزار می شود.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران، مسئولین فدراسیون در سال ۹۳، سال پرکاری پیش رو دارند. مسابقات گوناگون و در راس آن ها بازیهای آسیایی در برنامه های امسال فدراسیون قایقرانی است که همت و برنامه ریزی دقیق مسئولین فدراسیون را می طلبد.

به همین منظور مسئولین فدراسیون قایقرانی با برگزاری جلسات هیات رئیسه و تصمیم گیری با خرد جمعی، سعی در حضور بهتر در مسابقات پیش رو دارند.

بر این اساس اولین جلسه هیات رئیسه فدراسیون قایقرانی در سال ۹۳، امروز ۲۰ اردیبهشت ماه در دریاچه آزادی با حضور سرپرست فدراسیون و اعضای هیات رئیسه برگزار خواهد شد.

بررسی اعزام ها و برنامه های پیش روی فدراسیون برنامه این جلسه هیات رئیسه فدراسیون قایقرانی است که اعضا در خصوص آن ها بحثو گفتگو خواهند کرد.

احمد گواری سرپرست فدراسیون قایقرانی، مسعود مهدوی نیا دبیر فدراسیون، مریم دباغ سرپرست نائب رئیسی بانوان و اعضای هیات رئیسه در اولین جلسه هیا ت رئیسه فدراسیون قایقرانی در سال ۹۳ حاضر خواهند بود.

انتهای پیام /

ارسال نظر