|
|
کدخبر: ۱۷۳۶۹۰

خبرگزاری تسنیم: سرمربی پرتغالی آبی پوشان شهر لندن اعلام کرد در بازار نقل و انتقالات تابستانی یک مهاجم دیگر به شاگردانش اضافه خواهد کرد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو که این فصل دستش از همه جام ها کوتاه ماند، گفت برای تقویت خط حمله چلسی در بازار نقل و انتقالات یک مهاجم خواهد خرید و به این ترتیب بر شایعه پیوستن دیه گو کاستا، مهاجم تیم اتلتیکومادرید به چلسی دامن زد.

مورینیو در طول فصل هم بارها نارضایتی خود را از عملکرد مهاجمان چلسی از جمله ساموئل اتوئو، فرناندو تورس و دمبابا ابراز کرده بود کهه البته این نارضایتی بی دلیل هم نبود چون هر سه این مهاجمان در فصل جاری مجموعاً ۱۸ گل به ثمر رسانده اند.

گفته می شود که دیه گو کاستا برزیلی الاصل پذیرفته با قراردادی ۴۲ میلیون پوندی در پایان فصل به چلسی ملحق شود، هرچند مورینیو حاضر نشد از گزینه مورد نظر خود نامی ببرد.

آقای خاص اظهار داشت: مهاجم آن چیزی است که چلسی به آن نیاز دارد و من از مدت ها پیش به این موضوع اشاره کرده بودم. در ماه های دسامبر و ژانویه زمانی که همه شما(رسانه ها) از من می پرسیدید چرا چلسی یک مهاجم جذب نمی کند من خیلی روشن و واضح گفتم که ما داریم روی این موضوع کار می کنیم و گفتم که برنامه چلسی برای آینده ای دراز مدت است و فقط به همین فصل فکر نمی کند.

مورینیو ادامه داد: کاملاً طبیعی است که ما اکنون به دنبال جذب یک مهاجم باشیم. ما مهاجمان و بازیکنان خوبی داریم اما تیم نیاز به تغییر و تحول دارد و این طبیعی است. همه در بازار نقل و انتقالات تابستانی خواهان تقویت تیم های خود هستند و چلسی هم می خواهد خط حمله اش را تقویت کند.

در آخرین هفته از رقابت های لیگ برتر انگلیس، تیم فوتبال چلسی با ۴ امتیاز فاصله نسبت به منچسترسیتی صدرنشین در رده سوم قرار گرفته و هیچ شانسی برای قهرمانی ندارد.

انتهای پیام /

ارسال نظر