|
|
کدخبر: ۱۷۳۸۰۰

رئال نمی تواند سه گانه قهرمانی را کسب کند

خبرگزاری تسنیم: سرمربی پیشین بارسلونا معتقد است شاگردان دیه گو سیمئونه سزاوار قهرمانی در لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های اسپانیا هستند.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال بارسلونا در فاصله دو هفته مانده به پایان فصل جاری لالیگای اسپانیا با سه امتیاز اختلاف نسبت به اتلتیکومادرید صدرنشین در مکان دوم جدول و بالاتر از رئال مادرید قرار دارد و اگر موفق شود دو بازی آخر خود را با پیروزی پشت سر بگذارد به عنوان قهرمانی این رقابت ها خواهد رسید. بازی آخر کاتالان ها در نیوکمپ مقابل اتلتیکومادرید خواهد بود.

یوهان کرویف، اسطوره باشگاه بارسلونا در خصوص رقابت مدعیان قهرمانی لالیگا گفت: اتلتیکومادرید شایسته کسب قهرمانی فصل جاری لالیگاست و اگر روخی بلانکو موفق به این کار نشوند که این امکان هم وجود دارد، در هر صورت فصل استثنایی را داشته است.

بارسلونا در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا توسط اتلتیکومادرید حذف شد و در فینال جام حذفی اسپانیا هم با نتیجه ۲ بر یک مغلوب رئال مادرید شد و از رسیدن به عنوان قهرمانی بازماند.

وی با انتقاد از مسئولان باشگاه بارسلونا اظهار داشت: تصمیماتی که توسط مسئولان رده بالای باشگاه بارسلونا گرفته می شود کار را برای رسیدن به موفقیت دشوار می کند، چون آنهایی که آن بالا هستند چیزی از فوتبال نمی دانند.

سرمربی پیشین آبی و اناری پوشان تصریح کرد: زمانی که شما نمی دانید چه چیزی جواب نمی دهد پایان یک دوره، فقط بهانه است. به طور طبیعی اگر شما از فوتبال سر دربیاورید باید بدانید که چرا پیش از این کارهایی که روی تیم جواب می داده حالا دیگر جواب نمی دهد.

کرایف ۶۷ ساله در پایان خاطرنشان کرد: فکر نمی کنم رئال مادرید بتواند سه گانه قهرمانی اسپانیا و اروپا را کسب کند.

انتهای پیام /

ارسال نظر