|
|
کدخبر: ۱۷۳۸۳۱

بازیکنان دعوت نشده برای موفقیت تیم ملی دعا کنند

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: بازیکنان السد قطر با عملکرد خشن خود روی اعصاب ما بودند.

شهاب کرمی در گفت و گو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارسدر مورد تساوی بدون گل فولاد خوزستان در دیدار رفت مقابل السد قطر گفت: بازی بسیار خوبی انجام دادیم ولی متاسفانه فقط گل نزدیم. بازیکنان السد با بازی خشنی که ارائه می دادند روی اعصاب بازیکنان بودند و داور هم مراعات شان را می کرد. منتظر بازی برگشت هستیم و امیدوارم بتوانیم با موفقیت در این دیدار دل کل ایرانی ها را شاد کنیم.

وی در مورد اینکه السد قطر با آنالیز دقیقی از فولاد خوزستان به میدان آمده بود، اظهار داشت: دیگر تمام تیم ها با شناختی کامل به مصاف حریفان خود می روند. ما هم حدود ۱۰ بازی از تیم السد قطر دیده بودیم و با شناخت کامل به میدان رفتیم.

هافبک فولاد خوزستان در مورد اینکه این تیم جور کل فوتبال ایران را در لیگ قهرمانان آسیا می کشد و موفقیت آنها باعثبالا رفتن امتیاز تیم ایران خواهد شد عنوان کرد: این مساله استرس خاصی به ما نمی دهد و هیجان خاصی نداریم. در حال حاضر تیم ملی دوم ایران هستیم و اول از همه تلاشمان دفاع از نام ایران و سپس می خواهیم با نتایجی که می گیریم به کل مجموعه باشگاهی کشور شخصیت بدهیم تا امتیاز ما برای سهمیه لیگ قهرمانان آسیا بالا برود. فکر می کنم در دیدار برگشت مقابل السد قطر بتوانیم دو بر صفر پیروز شویم و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کنیم.

کرمی در پاسخ به این سوال که آیا سال آینده با فولاد خوزستان قرارداد دارد، خاطرنشان کرد: فکر می کنم قرارداد من با فولاد خوزستان تمام شده است برای فصل بعد صحبت های ضمنی انجام شده اما منتظر پایان مسابقاتمان هستیم تا بتوانم تصمیم خوبی بگیرم. انتظار داریم کلیه اهالی رسانه در دیدار مقابل السد قطر از فولاد خوزستان حمایت کنند تا بتواند نتیجه خوبی به دست بیاوریم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از کلیه فوتبالیست هایی که به تیم ملی برای حضور در جام جهانی دعوت نشده اند در خواست می کنم با جدیت و از صمیم قلب برای موفقیت تیم ملی دعا کنند. هر فوتبالیستی دوست دارد به جام جهانی برود اما باید در نظر بگیریم که با نظر سرمربی تیم ملی نفرات به اردو دعوت می شوند. اگر کسی به جام جهانی نرفته این به معنی نداشتن لیاقت نیست باید همه در این شرایط به تیم ملی قوت قلب بدهیم تا بتوانند نتایج خوبی بگیرند. خودم آرزو داشتم در جام جهانی به میدان بروم اما حالا که نیستم آرزو می کنم ایران در این رقابت ها به موفقیت برسد.

انتهای پیام / خ

ارسال نظر