|
|
کدخبر: ۱۷۳۸۳۵

انتقاد تند مدافع سابق فجرسپاسی از یاوری

مدافع سابق تیم فوتبال فجرسپاسی با انتقاد از عملکرد یاوری گفت: آه و نفرین زیادی پشت سر محمود یاوری بود.

مصطفی صبری در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشیخبرگزاری فارس، در خصوص وضعیتش پس از جدایی از فجرسپاسی اظهار داشت: تمرینات خود را به صورت شخصی در مجموعه ورزشی انقلاب دنبال می کنم پس از اتفاقی که در فجرسپاسی برایم رخ داد چندین پیشنهاد داشتم اما به خاطر اینکه روحیه ام خراب بود نتوانستم به تیمی بروم. مسئولان با من کاری کردند که اصلا انتظار آن را نداشتم. من به خاطر آقاغلام(پیروانی) و فجرسپاسی پیشنهادهای اول فصل خود را رد کردم اما یاوری آمد و بلایی سرم آورد که تمام روحیه ام به هم ریخت. مثل آب خوردن مرا از تیم بیرون کرد در حالی که به هیچ عنوان بحثفنی در کار نبود.

وی ادامه داد: می خواستند مدافع دیگری را بیاورند و به همین دلیل با من کارهایی کردند که از تیم بروم بهانه آوردند. صمد زارع به ۵-۴ خلافکار شیراز زنگ زده بود که به یاوری بگویند اگر زارع در تیم فجرسپاسی بازی نکند کارهایی که او در برق شیراز انجام داده را رسانه ای خواهند کرد وقتی یاوری با این مسائل روبرو شد برای اینکه آبرویش ریخته نشود و ترس از آن با من چنین کاری انجام داد. من به هیچ عنوان نمی خواستم مصاحبه کنم اما یک حرف یاوری در گلویم مانده است. او پس از رفتن من گفت که خلایق هرچه لایق. البته درست گفت واقعا هم همینطور است من لیاقت نداشتم در تیمش بمانم و افتادن این تیم به لیگ دسته اول را ببینم. خدا خواست که این اتفاق بیفتد خدا را هم شکر می کنم او مرا دوست داشت که از تیم رفتم زیرا سقوط تیم به لیگ دسته اول را ندیدم اگر من آه و نفرین نکردم اما قطعا آه و نفرین چندین خانواده پشت یاوری وجود داشت.

مدافع سابق فجرسپاسی یادآور شد: چطور بازیکنی که سه سال تیم نداشته می خواسته به تیم فجرسپاسی کمک کند؟! واقعا هم نتوانست چنین کاری کند. من خاک این تیم را خورده ام از بهترین پیشنهادها گذشته ام پرسپولیس با من قرارداد داخلی بست اما زمانی که جعفری به من گفت با آنها تمدید کنم این کار را انجام دادم من دین خود را ادا کردم اما آنها دین شان را ادا نکردند. البته از آقای جعفری و آقاغلام(پیروانی) ناراحت نیستم زیرا آنها برای من خیلی زحمت کشیده اند و واقعا از آنها سپاسگزارم. آقای جعفری هم چاره ای نداشت زیرا نظر کادر فنی این بود.

صبری تصریح کرد: آه و نفرینی که پشت یاوری بود باعثشد تا تیم به بدترین شکل ممکن به لیگ دسته اول سقوط کند من از این موضوع به هیچ عنوان خوشحال نیستم بلکه ناراحتم برای جوانانی ناراحت هستم که در این تیم حضور داشتند و به خاطر خودخواهی یک سرمربی به چنین وضعیتی دچار شدند. هیچ کس هم نبود که به او مسائل را گوشزد کند او که اینقدر ادعا داشت و می گفت ۴۰ سال در فوتبال بوده است اما در پایان باعثشد تا تیم به لیگ دسته اول سقوط کند اگر بگوید که وقت نداشتم فقط بهانه است او ۲۳ هفته فرصت داشت مقابل چشمان همه به من گفت که دو سال دنبال تو بودم اما فقط به خاطر یک تهدید مرا از تیم بیرون کرد. یقین داشته باشید اگر آقاغلام(پیروانی) در تیم بود فجرسپاسی در لیگ برتر باقی می ماند.

وی یادآور شد: خیلی مسائل وجود دارد که نمی خواهم در مورد آنها صحبت کنم. در زمانی که آقا غلام(پیروانی) در تیم حضور داشت چند بازیکن بودند که کم کاری می کردند اسم آنها را نمی آورم زیرا سوء تفاهم می شود اما مطمئن هستم که برخی کم کاری می کردند شما بازی ها را نگاه کنید پیش از آمدن یاوری و پس از حضور او برخی بازیکنان چگونه بازی می کردند. برخی زمان حضور پیروانی به مهاجمان حریف پاس گل می دادند، وقتی یاوری آمد رونالدینیو شدند! مگر می شود در ۶ هفته ۱۰ اشتباه داشت؟! به خاطر همین مسائل رابطه من با پیروانی تیره و تار شد. من به کادر فنی او گفتم که برخی بازیکنان در تیم کم کاری می کنند.

وی در مورد اینکه آیا بار دیگر به فجرسپاسی بازخواهد گشت یا خیر، تأکید کرد: اگر آدم های غریبه بخواهند در تیم باشند خیر باز نمی گردم. البته با این کاری که با من کردند سخت است که بخواهم به تیم برگردم. تمرینات خود را انجام می دهم و امیدوارم فصل آینده شرایط خوبی در لیگ داشته باشم.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر