|
|
کدخبر: ۱۷۳۸۳۶

۳۳ روز تا جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل

در حالی که یک ماه تا جام جهانی فوتبال باقی مانده، ۵ بازیکن جوانی که احتمال درخشش در جام جهانی را دارند معرفی شدند.

به گزارشخبرگزاری فارس، در حالی که یک ماه تا آغاز جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ در برزیل باقی مانده، بیشتر تیم ها فهرست اولیه بازیکنان خود را انتخاب کرده اند تا در اردوهای آماده سازی شرکت کنند.

در سیاهه بازیکنانی که به تیم های ملی مختلف دعوت شده اند نام بازیکنان جوانی دیده می شود که امیدهای زیادی به آنها برای درخشش در جام جهانی وجود دارد. در زیر به پنج بازیکن جوانی که می توانند به عنوان بهترین بازیکن نام گرفته و درخشش خوبی داشته باشند اشاره می شود.

۵. ویلفرد بونی(ساحل عاج)

او یک مهاجم بسیار خوب با قدرت سرزنی بالایی است. او شانس این را دارد که هوادارانش را در جام جهانی تحت تاثیر قرار دهد. او فصل بسیار خوبی را در سوانسی سیتی سپری کرده و برای تیمش ۲۵ بار گلزنی کرده است. او در کنار یحیی توره و دیدیه دروگبا می تواند ساحل عاج را به رده های بالاتر برساند. این تیم با کلمبیا، ژاپن و یونان همگروه است.

۴. پل پوگبا(فرانسه)

او قدرتمند، خلاق، سازنده و بازیکنی است که قابلیت بازی در چند پُست را دارد. بسیاری او را با گل های زیبایی که به ثمر می رساند می شناسند. زدن هفت گل و دادن هفت پاس گل در طول فصل در ترکیب یوونتوس و نمایش عالی وی در خط هافبک این تیم چیزی نیست که بتوان به سادگی از آن گذشت. او ممکن است در پست هافبک تهاجمی در کنار کریم بنزما و فرانک ریبری قرار بگیرد. فرانسه با سوییس، اکوادور و هوندوراس در یک گروه قرار گرفته است.

۳. ماریو گوتسه(آلمان)

ستاره بایرن مونیخ را با پاس های بسیار خوبش می شناسند. قدرت دریبل زنی و دادن پاس های عالی در هر زمان و به هر منطقه ای از زمین او را نسبت به سایرین شاخص کرده است. بسیاری از کارشناسان و بازیکنان بزرگ فوتبال آلمان، گوتسه را با استعدادترین بازیکن تاریخ این کشور می دانند. او پس از جدا شدن از بروسیا دورتموند و حضور در بایرن مونیخ موفق شد رکورد ۱۵ گل و ۱۲ پاس گل را در ترکیب تیم جدیدش به ثبت برساند. حضور در کنار مارکو رویس و توماس مولر در ترکیب تیم ملی آلمان موجب درخشش بیشتر او در برزیل خواهد شد.

۲. مارکو رویس(آلمان)

نیازی برای معرفی این هافبک خوش آتیه نیست. دقت در دادن پاس، خلاقیت، سرعت و زنده کردن توپ های مُرده از ویژگی های رویس است. او که با ۲۳ گل زده در این فصل به عنوان بهترین بازیکن فصل دورتموند هم انتخاب شد در طول سال های اخیر همواره به عنوان یکی از بهترین های آلمان و دورتموند بوده است. آلمان که در گروه خود شانس نخست صعود به مرحله بعد به حساب می آید باید با تیم های آمریکا، غنا و پرتغال روبه رو شود.

۱. ادن ازر(بلژیک)

بازیکن تیم ملی فوتبال بلژیک یکی از بهترین های دنیای فوتبال در حال حاضر است. این فصل از رقابت های باشگاهی برای ازر عالی بوده است. ۱۷ گل در این فصل برای این بازیکن ۲۳ ساله و هفت پاس منجر به گل در کارنامه او ثبت شده است. او اخیرا به عنوان بهترین بازیکن جوان در لیگ برتر انگلیس انتخاب شد. بلژیک در گروه H با تیم های کره جنوبی، الجزایر و روسیه قرار گرفته است و می تواند مقابل بسیاری از تیم های بزرگ دردسر ساز شود.

انتهای پیام / د

ارسال نظر

پربیننده ترین

آخرین اخبار